

Samsung Telefon Galaxy Z Fold 2
Ürün Analizi
- Şikayetler
Samsung Z Fold 2'de Ani Yeşil Çizgi Sorunu: Ücretsiz Ekran Değişimi Talebim

Samsung z Fold 2 model telefonumu yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve cihazı Samsung üzerinden satın almıştım. 17 Aralık tarihinde telefonun ön ekranında bir anda dikey, yeşil bir çizgi oluştu ve o zamandan beri bu çizgi ekranda sürekli duruyor. Cihazımın herhangi bir darbe, düşme veya kullanıcı hata...
Ekrandaki Yeşil Çizgilerle İlgili Yardım Talebi

Ekranımın ortasından boydan boya üç adet ince çizgi şeklinde yeşil bir çizgi var. Bu sorunun nasıl giderileceği hakkında bilgi alabilir miyim? Lütfen yardımcı olur musunuz? Kapatıp açınca da direkt geliyor. Bu konuda biri yardımcı olabilir mi acaba bana? Yazılımsal ise bir öneri ve fikrinizi söyleye...
Samsung Telefonlarda Yeşil Çizgi Sorunu Yaygınlaşıyor

3 sene önce aldığım Samsung s20+ telefonun ekranında yeşil çizgi çıktı. Telefon sürekli koruma ile kullanıldı hiçbir şekilde darbe almadı hiç çizik bile yok. Buradaki şikayetleri okuyunca bu sorun sadece benim başıma gelmemiş. Samsung a hiç yakışmaz bir durum! Bu kadar kısa sürede dururken böyle arı...
Samsung Galaxy Z Fold 2-Ekranda Yeşil Renkli Dikey Çizgi
3 sene önce aldığım Samsung s20+ telefonun ekranında yeşil çizgi çıktı. Telefon sürekli koruma ile kullanıldı hiçbir şekilde darbe almadı hiç çizik bile yok. Buradaki şikayetleri okuyunca bu sorun sadece benim başıma gelmemiş. Samsung a hiç yakışmaz bir durum! Bu kadar kısa sürede dururken böyle arı...
Samsung Telefon Samsun'un Galaxy Z Fold Uçak Modu Fonksiyon Tuşu Problemi

Merhaba, Samsun Z Fold2 kullanıcısıyım. Son güncelleme aldıktan sonra uçak modu takılı kalarak arama yapamaz ve gelen çağrıları alamamaktadır. Telefonum kullanılamaz duruma gelmiştir. Samsung çözüm merkezi telefonu sıfırladı, ama çözüm olmadı, servise gitmemizi yönlendirdi. Telefonum garanti süresi ...
Samsung Telefon Z Fold Serisi Ve Başımıza Gelenler

Samsung z fold 3 veya 4 veya 5 katlanır ekranın menteşesi bozulacak. O menteşe katlanır ekrana alttan zorlayarak zarar verecek. Katlanır ekranda siyah nokta oluşacak. Garantiye göndereceksiniz. Telefonun katlanır menteşesi garanti kapsamında yapılacak ekran değişecek. Her neyse telefonumu BDH Biliş...
Samsung Telefon Samsung Yalan Söylüyor B

Samsung z fold 2 telefonun kullanıcısıyım. Ütünü alalı 2 sene 1 ay oldu. Urunu düşürme ya da fiziki bir temas olmamasına rağmen ekran kendi halinde ekranı kapattı. Yetkililer ürünün garantisinin bittiğini bildirdi. Urunu almayı düşündüğümde ekran bozulur mu veya açılır kapanır ekranda sorun yaşar mı...
Samsung Telefon Yazılım Güncellemesi Geldikten Sonra Ön Ana Ekranım Bozuldu

2 yıldır Samsung z-fold 2 kullanıyorum birkaç gün önce yazılım güncellemesi geldi. Güncelleme yaptıktan sonra ön ana ekranda ortada pembe bir çizgi çıktı. Bu çizgi çıktıktan birkaç saat sonra ön ana ekran tamamen kayboldu. Telefon geldiği zaman yan tuştan cevap verip kullanabiliyorum. Telefonu büyüt...
Samsung Müşteri Hizmetleri Telefonun İadesi
Temmuz ayında Mersin Forum Samsung bayiden sıfır Z fold 2 telefon aldım. Açar açmaz telefonun şarj olmadığı ortaya çıktı hemen bayiye götürdüm Ankara'daki yetkili servise yollayın dediler. Yolladım 28/07/2023 tarihli yazıyla yetkili servis sıfır aldığımı zannettiğim telefonun 1 yıl önce değiştiği ve...
Samsung Telefon Z Fold 2 Tamir Sorunu

Z fold 2 telefonumun arka kapağı çıktı yetkili servisine götürdüm. Benden kapağın yapıştırılması için 14.500 TL istediler. Neden diye sordum ana ekranı da değişeceğiz dediler. Ekranım sağlam olmasına rağmen. Bir daha asla bu tip telefon almam.
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.2 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4500 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 865+ (SM8250-AB) |
| Ekran Cözünürlügü | 816x2260 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 10 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |




