Raid

Raid

%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
27 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Raid böcek yemi bırakın böcekleri yok etmeyi böcekler ondan kaçıyor. Hiçbir şekilde etkisi yok. Boş yere 15 TL verdik. Spreyi de aynı şekilde hiçbir etki göstermedi.

13 Ocak

Sc Johnson Raid sinek ilacı Türkiye sorumlusu firma. 3 ay önce aldığım iki adet …

14 Ekim 2017

Bu spreyler kesinlikle milletle dalga geçmek için üretilmiş. Gece yatmadan odaya şişenin yarısını boşaltıyorum olmuyor, yine vızır vızır sinek kaynıyor. Direk sivri sineğin üstüne sıkıyorum yine hiçbir etki etmiyor. İş yerinde kara sineğin üstüne şişenin 3'te 1'ini boşa…

24 Eylül 2017

Raid sinek öldürücü kokusuz hiçbir işe yaramıyor. Firma yetkilileri duyarsız. Günlerdir yeni ürün gönderecekler umurlarında bile değil.

22 Eylül 2017

Raid'in spreyini aldık sineğin üzerine sıkıyoruz hiçbir etkisi olmuyor, eskiden Raid böyle değildi verilen paraya yazık!

06 Eylül 2017

Raid bu sene yetersizsin, likit Raid neden bir işe yaramıyor, biri bunu açıklayabilir mi, su mu koydunuz içine?

05 Eylül 2017

Raid likit kadar gereksiz sinek kovucu görmedim, ürünü prize takıyorum 1 saat geçiyor içindeki likit full olmasına rağmen sinekler hala ısırmadık yerimi bırakmıyorlar.

28 Ağustos 2017

Raid likit aldık ne umutlarla aldıktan sonra sivrisinek sayısın da artış oldu adamlar keyif yapıyor ,artık evin için de ürün hem pahalı hem işe yaramıyor, hakkını vermiyor. Yazık insanları saf yerine koyuyorlar…

23 Ağustos 2017

Son aldığım likit tamamen etkisiz, iki gündür odanın içi sivri sinek dolu, elektro likitin üzerinde duruyorlar, içindeki ilaç olamaz, sahte bir sıvı olmalı.

22 Ağustos 2017

Raid sivrisinek savar var ama adı var. Saatler önce takmamıza rağmen gece, beni eşimi ve 8 aylık bebeğimin kollarını sinekler ısırmış, hiç memnun kalmadık. Reklamlarda çok güzel diyorsunuz ama hiçbir etkisini görmüyorum.

19 Ağustos 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön