Orkid

Orkid

%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
32 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Orkid Platinum diye tanıtım yapıp duruyorsunuz. İlk kullanımda taşırdı. İlk defa aldım hiç memnun kalmadım. Bir de piyasadaki neredeyse en pahalı ürün.

3 g

Orkid sensivite. Hiç beğenmedim. K**'e benzetmeye çalışmışlar ama emicilik sıfır. Kotex sevsek zaten onu kullanırız. Sen Orkid'sin neden bozuyorsun kendini. Yeni ped arayışı içerisindeyim.

16 Mart

Bugün Orkid markasının hijyenik pedini kullanmak için açtığımda şok oldum. Ped kirliydi. Sağlık için çok önemli olan bir ürünün bu şekilde satışa sunulmasına nasıl izin verebiliyorsunuz? Fotoğrafı mevcuttur. Bir daha bu markayı kesinlikle kullanmam kullandırtmam

10 Mart

Orkid infinity gece kullanıyorum sürekli. Son aldığım paketteki pedler çamaşıra yapışmıyor. Bu markaya yakışmadı.

02 Mart

7027272505 seri numaralı 27/01/2017 tarihinde üretilmiş Orkid Ultra ekstra paket…

24 Şubat

Afyon'da yaşıyorum nedense marketlerde Orkid uzun bulamıyorum Migros'ta var fakat bazen orada da kalmıyor,evimin çok yakınında her market var ama hiçbirinde bulamıyorum.

23 Şubat

Yapışma özelliği olmayan, kaşıntı yapan, sızdırma yapan bir ürün. Çok rahat ve güvenilir hissettirdiğiniz için teşekkürler. Ayrıca tamponlar da dağılıyor. Eski kalite maalesef kalmadı.

20 Şubat

Ben daha düne kadar hep güvenle Orkid kullanıyordum. Fakat bu son çıkan Orkid paketlerinden hiç memnun kalmadım. Orkid'in kanatlı yapışkanları çamaşıra yapışıyor ve yapışkanı çamaşırdan çıkarmak çok zor oluyor.…

20 Şubat

Dün aldığım Orkid paketini açtığımda içerinden kötü bir rutubet kokusu geliyor. …

09 Şubat

Yeni orkid günlük pedler rezalet. Kağıt gibi. Sadece ben beğenmedim sanıyordum şikayetleri okuyunca rahatsızlığın bende olmadığını anladım eskileri çıkarın gene piyasaya.

21 Ocak

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön