Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Myc Fotoğraf Pişmanlığı Ve Hayal Kırıklığı

Ferdi
18 Haziran 15:10
113

Haziran 2024 düğün dönemimizde mekanın tek anlaşmalı fotoğrafçısı olması sebebiyle hizmet almak zorunda kaldık. İki düğün yapmamıza ve tonlarca işimize rağmen, bizim için düğünün en sıkıntılı ve stresli kısmı bu firma oldu.

İlk tanıştığımızda piyasanın tam 5 katı fiyat verildi. Dış çekim için daha kaliteli bir yerle 1/5 fiyatına anlaştık.

Düğün içi çekim için mekanın anlaşması sebebiyle bu firmaya mecbur kaldık. Çekim 10 bin TL, teslim ayrıca ücrete tabi yazıyordu sözleşmede. Yani bu bile anlamsız bir şey. Bana teslim edilmesi belirsiz bedele bağlı bir şey için neden 10 bin TL ödeyeyim ki dedim. Neyse, sözleşme düzeltildi.

Düğün günü çıktı ile sıcak satışlardaki fotoğrafları gördüğümüzde beğenmiştik. Ancak düğün önü ve düğün anından 600 küsur dijital fotoğraf geldi. Eşimle bir tane beğendiğimiz çıkmadı. Mekan kır ve yeşil bir alan; bir tane mi güzel fotoğraf çekemezsiniz? Ya da o çıktı ile sattıklarınız nerede?

Kesinlikle kasıtlı yapıldı. Çıktı alınan ve tane hesabı parayla satın alınan fotoğraflarda ara ara iyi fotoğraflar varken, maalesef dijital olarak gönderilenlerde abartmadan söylüyorum, bir tane bile iyi fotoğraf yoktu. 5 katı fiyatı kabul etmeyip dış çekim için başka firmadan destek aldığımız için yapıldığına eminiz. Bilerek iyi fotoğrafların çıkarılarak kötü fotoğraflar gönderildi.

İnsanların en mutlu günü. Sizin para hırsınızın kurbanı olamayacak kadar özel bir gün. 10 bin TL para alındı, bir tane düzgün fotoğraf gelmedi. Mekan Sarıyer Korusu Platosu. Nokia 3310 ile 600 tane fotoğraf çekilse eminiz 10-15 tane güzel fotoğraf denk gelirdi.

Bilerek kötü iş yaptınız, teslimi bile 2 hafta sonra yaptınız. O süreçte 3-5 iyi çıkanı da ayırıp bize göndermediniz. 10 bin TL mi yaksam bana daha çok faydası olurdu.

Bu firmayla anlaşacak herkes bunları bilsin. Birçok hizmet sektöründen destek aldım ama bu kadar mağduriyet yaşadığımı bilmem. Hakkımızı da helal etmiyoruz. Biz yaşadık, umarım başka çiftler yaşamaz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz