Gameloft logo

Gameloft

%19 MEMNUNİYET DÜZEYİ * 20 Anket Üzerinden
%4 TEŞEKKÜR ORANI
84 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Gameloft Marc Of Empires oyununda 89. krallık oyuncusu hükümdar paket alıp iade ediyor. Bu usulsüzlüğe karşı önlem alınmıyor.

2 g

Gameloft firması üye veya alım satım olmadığı halde hattımdan pes peşe 10'ar TL toplamda 30 TL çekmiş. Paranın iadesini istiyorum yapmıyorlar. Bu nasıl bir iş ahlakı anlamıyorum.

13 Ekim

March of Empires adlı oyundaki 17'level olan hesabımın ilerlemesine güncellemeden sonra ulaşamıyorum. Lütfen hesabımı geri verin.

09 Ekim

Herhangi bir hile yapmamama rağmen şüpheli işlemler nedeniyle hesabınıza yasak konuldu bildirimini aldım. Bir oyun şirketi tarafından bu şekilde suçlanmak doğru değil.

20 Eylül

İbrahim'in Teşekkür Mesajı

Teşekkur Gameloft hesbimi geri verin 120 level vip 4
11 Eylül

Ben asphalt 8 oynuyorum ama 2 gündür oyunda hesabımın yasaklandığı söyleniyor, yasaklanma nedenine baktım yasak olmayan yerden indirdiğim sö…

05 Eylül

Abone olmadığım halde abonelik başlatılmış iptal edecek bir seçenekte sunmuyorlar,10 TL hattımdan para çekmişler bu nasıl bir iş ahlakı iptal edilmesini istiyorum aboneliğin.

05 Eylül

Ben Modern Combat 5 oyuncusuyum ve bir buçuk yıldır oynuyorum hesabım ikinci kez sıfırlandı yazık verdiğimiz emeğe bu mu emeğimizin karşılığı? Lütfen hesabımı geri verin. Gmail'im ve oyundaki e-postam E**@gmail.com. Bu hesabımı geri istiyorum en başa sıfırladı 135 level…

18 Ağustos

Gameloft denilen oyun firması telefonunuzda yüklü kendilerine ait oyunlar aracılığı ile hiçbir işlem yapmamış olsanız dahi üyelik, aylık abonelik vs. diye ücretlerle kandırıyor. Ben hattımdan hiçbir şekilde ona…

31 Temmuz

March of empires oyunundan paket alımı olmuş haberim yok, iptal edip geri iade edilmesini istiyorum..

22 Temmuz

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön