Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Dogsis

19Şikayet
0Çözüm
Şikayet Yaz
Şikayetler
19 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Dogsis
  • Çözülen
  • Videolu
1

Dogsis Uygulama Çalışmıyor

profile
Umit
26 Ekim
256

Uygulama çalışmıyor. Bu çalışmayan uygulamalara Play Store ve Google nasıl izin veriyor? Yazık bu insanlara o kadar paramız çarçur oldu. Bir de iptal edilmezse her hafta para kesiyor.

Dogsis Uygulaması Şikayet Var

profile
Zehra
17 Ekim
949

Uygulama insanların iyi niyetini suistimal ediyor. Böyle bir şey yok. Kurulum surecini tamamlayın sureci hiç bitmiyor. Sürekli aynı şey ekranda öylece kalıyor o ibare. Lütfen gereken için bana yardımcı olur musunuz. Ücret iadesini ve uygulamanın komple bu içeriğinden dolayı edilip gerekli işlemlerin...

Dogsis Uygulaması Şikayet Var
1

Dogsis Para Hesabımdan Kendi Kendine Alınması

profile
Emin
09 Ekim
1.909

Ben ürün abone iptal ettim hesabımda para çekildi geri iade edilmesini arz ediyorum. Aksi takdirde avukat aracılığıyla mahkeme yoluna başvurup mahkemeye vereceğim bilginize lütfen rica ediyorum. Benim 103 yeleği geri kondurmanızı rica ediyorum. Ben aboneyi iptal ettim

dogsis-para-hesabimdan-kendi-kendine-alinmasi-1.pdf

Dogsis Kod Alamıyorum Ve Aboneliğimi İptal Edemiyorum

profile
Aragaz
02 Ekim
6.360

Gönderilen kodu tekrar göremiyorum. Uygulama çalışmıyor, hiçbir mesajı yapılan aramayı göremiyorum. WhatsApp'ta ne kadar kaldığı belli değil. Eğer bir hafta içerisinde dönüş yapılamazsa savcılıkta görüşürüz. Şikayet edildiği takdirde geri dönüşü olmayacaktır.

Dogsis Kullanamadığım Uygulama Satışı

profile
Aynur
02 Ekim
6.555

Google Play'dan dogsis adında bir uygulama yükledim ama kullanamadım. 149 TL ödedim, paramı geri istiyorum. Neden kullanamıyorum bilmiyorum. Dogsis uygulamasında beğenmedim, paramı ve mağduriyetimin karşılanmasını istiyorum. Söyleyin mağaza sorumlusu ben değilim.

Dogsis Abonelik İptali Yardımı

profile
Kerem
28 Eylül
6.871

Arkadaşlar aboneliğini iptal ettiremeyen arkadaşlar, aynı sorunu bende yaşadım. Kafasına göre her hafta çekiyordu parayı sonradan fark ettim, Google Play Store'dan profilim kısmından abonelikler kısmına girin oradan iptal ettirebilirsiniz. Ve uygulamayı şikayet etmeyin unutmayınız.

Dogsis Abonelik İptal Edilmesi Paramın İade Edilmesi

profile
Acun
13 Eylül
12.235

Ben bir haftalık abonelik aldım. Derhal Paramın geri iade edilmesini istiyorum. Yoksa gereken yerleri şikayette bulunacağım. Aboneliği iptal edemiyorsun uygulamadım böyle saçma bir şey olamaz. Dediğin gibi derhal paramı geri istiyorum. Böyle bir şey olamaz.

Dogsis Ücret İadesi Yapılmasını Talep Ediyorum Ya

profile
Mustafa
06 Eylül
10.782

İzleme yapacağım cihaza kod gönderimi yapmak zorunda bırakıyor giriş yapabilmem için. İzleyeceğim cihazdan giriş yapacaksam eğer. İzlemenin bir önemi kalmıyor bunun için Ödediğimi parayı geri almak istiyorum. Ödediğim ücreti geriye almak istiyorum.

Dogsis Kullanamıyorum İptal Olsun Aboneliğim

profile
Eylül
04 Eylül
12.518

Aboneliği iptal etmek istiyorum. Edilmiyor. Lütfen hemen edilsin zaten uygulamayı kullanamıyorum. Aksi takdirde Cumhuriyet baş savcılığına şikayette bulunacağım. Ne verilen telefon moduna ulaşılıyor ne de iptal etmek için herhangi bir uygulama var. Nasıl bir istemiyorum param boşuna gitti kullanamad...

Dogsis Google Play Üyelik İptali E Posta Şifresine Giremiyorum

profile
Merve
25 Ağustos
11.299

E-posta şifremi unuttum. Google Play'dan bilgim dahilinde Dogsis adı altında üyelik yapılmış, faturama haftalık yansıyor. İptalini gerçekleştirmenizi rica ediyorum. Ne yapsam bu üyelik iptal olur, ne yapacağımı şaşırdım. Bir çıkar yol bulursanız çok memnun olurum.

Dogsis Google Play Üyelik İptali E Posta Şifresine Giremiyorum
Dogsis Google Play Üyelik İptali E Posta Şifresine Giremiyorum

Dogsis Uygulaması Kesinlikle Çalışmıyor

profile
Kubilay
23 Ağustos
13.487

Kesinlikle çalışmıyor muhatap yok. Yazdığım hiçbir maile geri dönülmedi yönergeleri aynı şekilde yaptım kaç kez denedim her defasında bağlanamadı diyor ama aktif gözüküp satın aldığım zaman gidiyor. Hiçbir bilgi geri dönüşü yok.

Dogsis Uygulaması Abonelik İptali Sorunu

profile
Ufuk
15 Ağustos
13.003

Dogsis uygulamasını indirdim 1 haftalık abonelik satın aldım memnun kalmadım. Kullanmak istemiyorum üyeliğimi iptal etmek istiyorum. Edemiyorum ve her hafta benim hesabımdan 69.90 TL kesilerek üyeliğim devam ettiriliyor. Ettiriliyor ama Premium üyeliğiniz bulunmuyor. Yazısı çıkıyor. Aslı astarı olma...

Dogsis Kullanmadığım Halde Üç Kez Ücret Alindi

profile
Ahmet
14 Ağustos
12.699

Bu uygulamayı kullanmadığım halde üç kez ayrı ayrı ücret kesildi hesabımdan şikayetçiyim. Ayrıca iptal etmek istiyorum. İptal edemiyorum. Yetkili veya sorunlara cevap verecek bir muhatap bulamıyorum. Gereğin yapılmazsa çimlere şikayet edeceğim. Bu konu ile ilgili açıklama yaparsanız iyi olur.

Dogsis Program Çalışmıyor

profile
Nurgül
12 Ağustos
13.409

Dogsis yanıltıyorlar. Gerekli yönergeleri takip ettim her şeyi yaptım ancak program çalışmıyor insanları yanıltıyorlar. Mail yolladım cevap vermiyorlar. Hiçbir şekilde iletişim sağlanmıyor. Geri dönüş zaten yok.

Dogsis WhatsApp'dan Şikayetçiyim. Numaramı Başkasıyla Paylaştığı İçin

profile
Fitnet
12 Ağustos
14.407

WhatsApp'tan +62 857-9794-53027 kodlu bir numaradan bana 'merhaba! ' diye başlayan bir mesaj geldi. Tarafımdan engellenmiş ve WhatsApp'ın sunduğu şikayet et butonu ile bildirilmiştir. Kesinlikle şikayetçiyim. Hesap bilgilerime el konulup telefon numaramın ve profil fotoğrafımın kullanılması, yayıl...

Dogsis İptali Ve Geri Ödeme İadesi

profile
Neriman
08 Ağustos
13.767

Dogsis programını indirdim memnun kalmadım. İptal edilmesini talep etmiş olmama rağmen hala iptali gerçekleştirilmedi. 149 TL param kesiliyor. Bir an önce gereğinin yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde Cumhuriyet baş savcılığı'na şikayet dilekçesi oluşturup şikayet edeceğim!

Dogsis Rızasız Üyelik Ücreti Almak

profile
Adl
01 Ağustos
15.732

Dogsis uygulamasını indirdim 1 haftalık abonelik satın aldım memnun kalmadım kullanmak istemiyorum üyeliğimi iptal etmek istiyorum edemiyorum ve her hafta benim hesabımdan 69.90 TL kesilerek üyeliğim devam ettiriliyor. Ettiriliyor ama Premium üyeliğiniz bulunmuyor yazısı çıkıyor. Aslı astarı olmayan...

Dogsis Uygulaması İle İlgili Sorun!

profile
Ruhani
26 Temmuz
18.973

16 Temmuz tarihinde Dogsis uygulamasından bir haftalık paket satın aldım ancak bilgim dışında 23 Temmuz'da tekrar 69.90 TL çekildi. Bu durum yanıltıcı olduğunu düşündürmektedir. Acilen işlemin iptalini ve paramın geri iadesini talep ediyorum.

1

Dogsis Uygulaması Doğru Kullanılmıyor

profile
Ceylan
20 Temmuz
23.391

Dogsis uygulaması diye bir uygulamaya, kartımdan ödeme yaptım ve her ay ödeme çekileceği yazıyordu. Ve uygulama hiç çalışmadı, hiçbir şekilde muhatap yok karşımda, mail gönderdim fakat geri dönüş almadım. Ödememi de iade istiyorum. Ve aboneliği iptal etmek istiyorum.

Marka Profili

Dogsis bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Dogsis henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör