Samsung Telefon Samsung Galax Telefon Gelen Mesajları Siliyor

Samsung Galaxy 6 telefonum gelen mesajları ben okumadan siliyor. Çoğu zaman da arayan kişi görünmüyor. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinir...


Samsung Galaxy 6 telefonum gelen mesajları ben okumadan siliyor. Çoğu zaman da arayan kişi görünmüyor. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinir...

Samsung S6 Edge pili şişti ve arka kapağı kasadan ayrıldı. Cihaz açılmıyor ve kullanılamıyor. Telefonun arka kapağı komple çıkmış, yapışkanlarından ayrılmış, pili o kadar şişmiş ki her şey kendi kendine gerçekleşmiş. Bu konuda nereden destek alacağım hiçbir fikrim yok.

Telefonun şarjı doluyken 1 saat gidiyor Telefon kapandı ve kapalıyken şarj oluyor. Simgesi gösteriyor ama %0'dan hiç ilerlemiyor 8 saattir şarjda ve açılmıyor. Şarj aletini değiştirdim kablo ve adaptörü değiştirdim ama hala açılmıyor. Nasıl açabilirim acil çözüm

Yeni bir Samsung telefon aldım fakat Samsung Account'tuma giriş yapamıyorum. Giriş yapmam için benden eski telefonuma gelen kodu girmemi istiyor. Sıkıntı şu eski telefonum bozuk hatta tamir edilemeyecek halde. Samsung Account'uma yedekli çok fazla hesap ve fotoğraf vardı su an hiçbirine ulaşamıyoru...

Samsung telefon numara değişikliği sonucu Samsung account giriş sorunu çözümlenmiyor. Dört gün önce canlı destekle görüşme yapmama rağmen iki adımla d...

Zil sesi kendiliğinden sessiz moduna giriyor. Tekrar zil sesini açıyorum bir süre sonra tekrar kendiliğinden zil sesi kısılıyor. Tamir ettirmeye götürdüğüm halde bir çözüme ulaşamadı. Önemli aramalar bu yüzden kaçıyor. Bunun çözümü varsa yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
| Şarj | Micro-USB |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 5.1 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 2600 mAh |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 3 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 7 Octa 7420 |
| Ekran Cözünürlügü | 1440x2560 (QHD) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |