Samsung A34 Smart View Ekran Yansıtma Donma Sorunu

Samsung a34 telefonumu Smart View özelliği ile televizyonlara bağlayıp ekran yansıtma yaptığımda, görüntü bir süre sonra donuyor ve sağlıklı şekilde k...

Samsung a34 telefonumu Smart View özelliği ile televizyonlara bağlayıp ekran yansıtma yaptığımda, görüntü bir süre sonra donuyor ve sağlıklı şekilde k...
Samsung Galaxy A34 5G model telefonuma birkaç gün önce UI7 güncellemesini yükledim. Güncellemeden hemen sonra telefonumda belirgin bir yavaşlama, internet kullanımı sırasında ve genel olarak daha fazla ısınma sorunu yaşamaya başladım. Özellikle video Smart view ekran paylaşımı sırasında cihaz donup ...

Merhabalar, 2024 Mayıs ayında Samsung Galaxy A34 5G 256GB/8GB'lık versiyonunu almıştım ve dün TV ile telefon arasında ekran yansıtma gerçekleştirdim. Smart View'daki 'telefonda küçük ekran, TV'de büyük ekran' seçeneğini kullanıyordum. Ekran yansıtılmış şekilde televizyondan telefon ekranına bakıyord...

Kullandığım telefon A34, 10 gün önce aldım. 3 gün önce yetkili servise bıraktım. Konu evimdeki Philips TV ekranının (Smart view) yansıtmaması. Sonuç alamadım. Yazılımsal ve donanımsal bir sorun olmadığını, TV'de sorun olabileceğini söylediler. Telefon değişimi talebimi onaylamadılar. Önceki kullandı...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.6 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Dimensity 1080 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |