Doğuşcan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Garanti Servisi Ekranı Bozuk Göstermeye Çalışıyor Ve 740 TL İstiyor
Doğuşcan
25 Mart 02:43
246
garanti-servisi-ekrani-bozuk-gostermeye-calisiyor-ve-740-tl-istiyor-1.jpg

Realme c56 model telefonumu, ekran kapağı açıldığı için 15 gün önce Bursa’dan Elektrofoni servisine gönderdim. Cihazımın garantisi devam ettiği halde, yalnızca ekran kapağı ve arka kapak değişimi için 5000 TL ücret talep edildi. Tamiri yaptırmak istemediğimi belirtince bu defa da 1750 TL arıza tespi...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.5 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4300 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Helio G90T |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 64 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |