full-star full-star full-star full-star half-star
4.5/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
 • solution-like 108

  Şikayet Sayısı

 • solution-like %96

  Geri Dönüş Oranı

 • shedule-watch Yavaş

  Ortalama Geri Dönüş Hızı

 • combined-icn %87

  Çözülen Şikayet Oranı

20 Temmuz-30 Temmuz kesin teslimat yapılacağını söyleyerek senetleri imzalayıp, bütün evrakların verilen tarih sürecinde hazırlanıp eksiksiz teslim edilmesine rağmen, Teslimat tarihini 20 Temmuz - 30 Temmuz arasında olması gerekirken, 11 Ağustos'a ertelendiği söylenmiştir.  Altın borcumu ödemem ger...Devamını oku

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi

Yaklaşık 16 ay öncesinden bu sisteme arkadaşım tavsiyesi ile Bağcılar şubesine 7 bin ₺ katılım bedeli ile üye oldum. Oradaki müşteri temsilcilerin beni yanlış vaatler ile üye yaptıktan sonra ta o zamandan bu zamana kadar gelene kadar daha sonra buraya o müşteri temsilcisinden bana yanlış bilgi verdi...Devamını oku

 • - Görüntüleme

2019 yılında faizsiz ev alma araştırmalarına başlamıştım, yeni olmasına rağmen bir tanıdık vasıtasıyla Finansevim ile görüşme yaptım, yaptığım görüşmeler de konuşmalarına, işlemlere her şeye inandım mart 2019 büyük umutlarla çekilişsiz üye oldum, 320 bin ₺ ile girdiğim katılım miktarını ev teslimatı...Devamını oku

 • - Görüntüleme
profile-icon Talat Şikayetini Yayından Kaldırdı.
1 hafta önce

Finansevim Hakkında

Finansevim ev, araba, arsa almak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı için sunduğu satın alma yöntemleriyle sayısız müşterisini hayalleriyle buluşturmaktadır. Kurumun sunduğu faizsiz ödeme yöntemleri sayesinde kendine ait bir konut ya da otomobile sahip olmak isteyenler avantajlı ve şeffaf bir şekilde isteklerini yerine getirir. Fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kuran ve bu sistemiyle ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Finansevim sunduğu modellerle en doğru ödeme planını oluşturmanızı sağlar. Müşterilerine aylık ödeme planlarını kendilerinin belirleyebilmesini sağlayan Finansevim kimin merak eden kullanıcılara da hatırlatmakta yarar var: Şirket sektörün bir diğer önemli ismi olan Vakıfevim ile tek çatı altında birleştikten sonra Kolo Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Daha kapsamlı bilgi için Finansevim web sitesini ziyaret edebilir, kullanıcı yorumlarına sayfamızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Finansevim Ne Tür Hizmetler Sağlıyor?

Finansevim dünyada da uygulanan tasarrufa dayalı finans sistemini faizsiz olarak Türkiye’de hayata geçiren önemli şirketlerden biridir. Sunduğu bu hizmet sayesinde müşterilerine önemli avantajlar sağlayan ve ev, araba, arsa alma imkanı tanıyan şirket insanların alım gücünü kolaylaştırmayı kendine hedef edinir. Müşterilerin kendilerinin belirleyebileceği bir ödeme planına sahip olmaları adına ödenecek taksit miktarını belirlemeyi de onlara bırakan Finansevim iki etkili model sunmaktadır. Bunlardan ilki çekiliş fonu olarak bilinir ve 12 aydan 360 aya kadar taksit ödeme imkanı bu fonla sunulur. İhtiyacınız olan fon tutarını belirleyerek ilk adımı atacağınız çekiliş fonunda daha sonra ister peşinatlı ister peşinatsız modeli seçebilirsiniz. Bu işlemlerin ardından aylık ne kadar miktarda taksit ödeyeceğinizi belirlemeniz gerekir. Daha sonra fonunuzu ne zaman kullanacağınızı seçerek son teslim tarihini belirleyebilirsiniz. Noter huzurunda yapılan çekilişle tarihinizin belirlendiği çekiliş fonu modeli faiz, vade farkı ya da kira yardımı gibi maliyetler olmadığından borcunuzu en kısa sürede bitirmenizi sağlar. Taksit ödemeleriniz sırasında bir mola vermek, daha sonra farklı bir zaman diliminde ödemelerinizi sürdürmek isterseniz vade ortası fonu modeli de yanınızda! Dönem içerisinde taksitlerinizi serbestçe yapılandırmanıza imkan tanıyan bu model ödemeleriniz sürecinde ara vermenizi sağlamasıyla oldukça avantajlıdır. Finansevim güvenilir mi merak eden kullanıcıların, şirketin müşterisiyle beraber karşılıklı yasal güvenceye dayalı sözleşme imzaladığını, bugüne kadar pek çok müşterisinin hayallerine kavuşmasını sağladığını ve Türkiye’nin dört bir yanında şubelere sahip olduğunu bilmesinde yarar var.

Finansevim İletişim

444 6 379 numaralı telefon aracılığıyla şirketle iletişime geçebilir, aklınıza takılan her türlü soruya yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca şirketle yazılı olarak irtibat kurmak isteyen kullanıcılar Finansevim faks ve mail numaralarını da kullanabilirler. Genel müdürlüğü İstanbul Ataşehir’de bulunan şirket Adana, Ankara, Antalya, Batman, Bursa, Denizli, Erzurum, Gaziantep, Kocaeli gibi pek çok kentte şubelere sahiptir. Dilerseniz Finansevim şikayet ve Finansevim yorumları için sayfamızdaki tümüyle gerçek kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Finansevim hakkında yorumların bulunduğu sayfamızda çekilişten ödemelere, şubelerden teslimata kadar pek çok konudaki kullanıcı deneyimlerini görebilirsiniz. Arzu ederseniz siz de Finansevim Şikayetvar sayfamızda her türlü görüş & talep & önerinizi paylaşabilirsiniz. Yapılan yorumları hem kullanıcılar hem de şirket görmektedir.

Finansevim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Finansevim iletişim numarası nedir? right-arrow

  Finansevim genel müdürlük iletişim numarası: 444 6 379

 • Finansevim peşinatsız çalışıyor mu? right-arrow

  Evet, Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. İster peşinatlı ister peşinatsız seçeneği değerlendirebilirsiniz.

 • Teslimat süresi gecikir mi? right-arrow

  Finansevim, ev almaya hak kazandığınız tarih dışında bir bekleme yaşatmaz. Belirlenmiş teslim tarihiniz geldiğinde fon katılımcılarını veya sizi riske atacak bir engel bulunmuyorsa tapunuzu alabilirsiniz. İlgili yorumları buradan okuyabilirsiniz.

 • Farklı bir sorum var. right-arrow

  Her türlü soru ve sorununuzu buraya tıklayıp paylaşabilirsiniz.