Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Reklam İzle Para Kazan

Şikayet Yaz
Şikayetler
4 Şikayet (Son 1 yıl)
Reklam İzle Para Kazan
Şikayet Yaz

Reklam İzle Para Kazan Paramı Geri Almak

profile
Enes
12 Ağustos 2023
23.917

Merhabalar öncelikle üniversal ekibinde çalışmaya başladım. Öncelik benden 100 TL yatırmamı istediler yatırdım 180 TL olarak geri aldım ardından 480 TL yatır dediler. Yatırdım ama insanları fake görünümüyle aldatıp yanıltıyorlar. Bana bir çözüm bulun rica ediyorum sizden

Reklam İzle Para Kazan Paramı Geri Almak
Reklam İzle Para Kazan Paramı Geri Almak
Reklam İzle Para Kazan Paramı Geri Almak
+6

Reklam İzle Para Kazan Yanıltıyor

profile
Ömer
24 Haziran 2023
30.037

Reklam izle kazan diye insanları kandırıp, imkansız hedefler sunarak yanıltıyorlar. Soruları çözdürüp, reklam kaynağı yapıp insanları aldatıyorlar. Destek ekibi de fake resimlerle aldatıyor ve var olmayan WhatsApp iletişimleri olduğunu söylüyorlar.

1

Reklam İzle Para Kazan Easy-earn.org Zamanımı Aldı Ödeme Yapmıyor.

profile
Ferhat
21 Mayıs 2023
36.131

Easy-earn.org reklam izledim görevlerini tamamladım. Bir ay geçti. Halen ödeme yapmıyor reklam izle para kazan diyerek 3 4 sefer görev yaptım bir ayıda geçti. Onaylanıyor paramı vermiyor şikayetçiyim. Zamanımı aldı. Paramı ödemiyor cevapta vermiyorlar. Gereğini yapılmasını arz ederim. 15 üyede yaptı...

Reklam İzle Para Kazan Kimse Benden Çalamaz

profile
Baran
28 Ocak 2023
54.948

Abi Bir Giyim Markasından Bir Kombi Sipariş Ettim Yaraklar bana Eksik gönderdi. Paramı Verin Dedim Beyiniz Japon Askerleri Bana Diyor ki paranın yarısını verebiliriz. Bende dedim şikayet ederek paramın 4 katını aldım benden kimse çalamaz.

Reklam İzle Para Kazan Sattigim Ürünün Bonus Parasını Alamıyorum

profile
Ercan
12 Mart 2022
71.265

Bir reklamdan sipariş alıp satıyordum ve reklam hizmetleri benim alıp üstelik sattığım ürünün bonusunu vermeyerek ikinci ürününü sattırmaya çalışıyor. Benim bu konuda ne yapmam gerekiyor bonus paramı vermediği halde ikici bonusu almaya çalışıyorlar.

Reklam İzle Para Kazan Spam Web Sitesi

profile
Volkan
05 Şubat 2022
73.828

Reklam izle para kazan uygulaması money-tub.com sitesi 75 dolara ulaşmama rağmen 80 dolar limitine ulaşmamı engelledi ödeme yapmamak için erişimimi durdurdu. İlgili site yönetimi umarım görür.

Reklam İzle Para Kazan Spam Web Sitesi

Reklam İzle Para Kazan Hesabıma Para Çekemiyorum

profile
Hasan
03 Ocak 2022
69.596

200 TL yatırdım üye oldum ne para çeke bıkıyorum ne de görev yapamıyorum dört günden beri hiçbir görev yapamıyorum ve hesabımda aktif değil diye yazıyor bu sorununun çözülmesini ısıtıyorum bana yardımcı olan bilir misiniz nedenini öğrenmek istiyorum?

Toplam 8 Şikayet

Marka Profili

Reklam İzle Para Kazan bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Reklam İzle Para Kazan henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.