Toplam çözüm sayısı
..
Mega Hair Trans ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Mega Hair Trans Sorunlu Hizmet!

36346görüntüleme
Fahrettin
Fahrettin 11 Ekim 2018 11:53

2012 yılında Mega Hair Trans firmasında saç ekimi yaptırdım. Bana 5 bin greft saç ekimi yapılacağı vaat edildi ve bunun karşılığında 5.300 TL para alındı. Ancak yıllar geçmesine rağmen kafamda ancak 300-400 saç teli çıktı ve görünümde hiçbir değişiklik olmadı. Kendileriyle iletişime geçmeme rağmen mağduriyetin giderilmedi. Ayrıca kafa derim sürekli açıyor, Ekim yapılmadan önce böyle bir durumun yoktu. Şimdi hem tüketici mahkemesinden dava açıyorum hem de ceza davası açıp maddi manevi tazminat talebinde bulunuyorum.

Mega Hair Trans Logo
Mega Hair Trans11 Ekim 2018 17:06

Fahrettin Bey, Saç Ekim Merkezimize 26 Eylül 2018’de başvurmuştur. Saç açıklığı 7. Nolu açıklıktı. Bu açıklık uluslararası Norwod Tipi Skalasında en son tip yani en büyük saç açıklığıdır. 2 veya çoğu zaman 3 seans saç ekimi yapılarak bu açıklık kapanır. 2012’de bir kez saç ekimi yapılmıştır. Saç ekimi sonrası bizimle irtibat kurmamış süreçle ilgili bize bilgi vermemiştir. Fahrettin Bey’e kontrol için bize her ay fotoğraf göndermesinin gerektiği bilgisi verilmiştir. Saç bakımları Saç Ekimi sonrası saçların çıkması için çok önemli bir detaydır hastaya bu konuda da bilgi verilmesine rağmen Fahrettin bey gerekli bakımları yapmamıştır. 6 yıl 6 ay sonra merkezimizle iletişime geçmiştir. Talebi para iadesi olmuştur. Bizde beyfendiyi merkezimize davet edip sağlığıyla ilgili yardımcı olabileceğimizi ilettik. Fahrettin bey merkezimize geldi onunla ilgilendik sorunları çözebileceğimizi aradan 6 yıl geçmesine rağmen ücretsiz tedavi gerekirse saç ekimi yapabileceğimizi kendisine beyan ettik (Hemde Merkezimizle İlgili Hiç Bir Kusurumuz Olmadığı Halde). Fahrettin bey ise tedaviyi ve Saç Ekimi’ni kabul etmediğini para iadesi almak için geldiğini bize iletti. (hatta ben 2012’de 5300 TL ödedim şimdi bunun değeri 14000 TL bu tutarın ödenmesini istiyorum talebinde bulundu). Hastane muayenelerinde saç derisinde hiç bir problem yoktu. Sadece saçsız bölge büyük olduğundan kellik devam etmekteydi. Ücretsiz PRP, Vitamin ve şampuan vermek istedik hatta kendisine ücretsiz saç ekimi de yapabileceğimizi söylesekte çok agresif bir üslupla paramı verin yoksa mahkeme açarım diye bizleri tehdit etti. 6.5 yıl sonra karşımıza çıkan bu tarz bir problemi çözmek için Fahrettin beye sunduğumuz bütün imkanları red etti. Tek talebi para iadesi olup haksız zenginleşme talebi ile karşımızda kötü niyetli davranış sergiledi. Kendisine hizmet veremedik ancak Halen Mega Hairtrans hizmete devam ediyor. Kendisine psikolojik destek verebiliyoruz. Bizden hizmet alan her kişiye özel olarak yardımcı oluyoruz. Sagılarımızla.. Fahrettin Bey’in bize olumlu yaklaşımını bekleriz.

Fahrettin
Fahrettin11 Ekim 2018 19:47

Mega hair trans firması bana yazmış olduğu cevapta konunun esasına girmemek için her türlü saptırmayı yapmış ve hattâ şahsımı haksız kazanç sağlamakla dahi suçlama yoluna girmiştir. Oysa ki konunun özü çok basittir, anlaşma gereği bana 5300 TL karşılığı 5 bin greft saç ekimi yapılacağı vaadedilmistir. Ancak bu bu sayının sadece 100'de 10'u oranında bir ekim yapılmıştır ve firma tarafından haksız gelir elde edilmiş, hasta (müşteri) kandırılmıştır. Ayrıca kendileri bana yeniden saç ekimi için uygun olmadığını söylediler, kaldı ki böyle bir deneyim yaşadığım kurumun masasına tekrar yatmayı düşünmem tabi ki. Kafama bir losyon sürüp, size 2bin liralık tedavi yaptık hadi güle güle gidin ve hiçbir talepte bulunmayın artık demelerine de müsaade etmedim elbette. Bir hukuk devletinde yaşıyoruz adalet haklarımızı korumak için var. Ben de kanunlar dahilinde her türlü mücadelemi vereceğim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile