Toplam çözüm sayısı
..
Çiftlik Bank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Alper'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Çiftlik Bank 1.5 Ay Oldu Para Çekemiyorum

9665görüntüleme
Alper
Alper 24 Şubat 2018 13:56

1.5 ay oldu para çekemiyorum 20.000 TL yatırım yaptım 13.500 TL çektim. Dediler ki mağdur olanlar iletişime geçsin yardımcı olacağız 5 mail attım cevap yok nişan yapacağım Nisan 17'de alacaklarımı alamıyorum, bunlara güvendik borçlar birikti millet geliyor zar zor geçiniyorum. 207*** numaralı Papara ® hesabına kalan paramın sistemden bakılıp yatırılmasını istiyorum, yoksa gerekli bütün işlemler sırasıyla uygulayacağım.

Çiftlik Bank Logo
Çiftlik Bank24 Şubat 2018 15:24

Değerli Üyemiz, Bildiriminiz yetkili departmanlarımız tarafından incelemeye alınmıştır. İnceleme sonucunda sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Alper
Alper27 Şubat 2018 23:28

Ciftlikbank'a ihtarname çektim noterden canlı destekdende ihtarname fotoğrafını ve istedikler bilgileri verdim Ama bir geri dönüş yok. Nisan ayında nişanım var alacaklarımı alamıyorum. Bunaldım be kardeşim ihtar dediniz yaptım verin su kalan 7000 TL mi.

Alper
Alper02 Mart 2018 10:21

Bankadan ihtarname çekmeme rağmen inadla para mı yatırmıyor Ciftlikbank. Ana paramın hesaplanıp cektiklerim hariç geri kalan paramın hesabıma yatmasını ivedilikle talep ediyorum

Alper
Alper05 Mart 2018 21:23

Bakın kardeşim ihtar çektim istediklerinizi attım sizden gelen cevap iade talebiniz alındı en kısa sürede yatacak dediniz durumumu anlattım işlemlerinizi hızlı bi şekilde yapılması için bir daha talep de bulunduk dediniz. İşimin aciliyeti var banka ihtar çekti haciz yiyeceğim bugüne kadar yazmadım 2 ay para çekemedim gıkımı çıkarmadım ama artık yok. Sabır kalmadı durumumu anlatıyorum size yardımcı olun diye size güvenenleri buna mı layık görüyorsunuz 12 sine kadar ödeme yapamazsam hacizlik olacağım sizden ricam yatırın 12 sine kadar

Alper
Alper06 Mart 2018 14:50

Ciftlikbank'a 27.02.2018 tarihten ihtar çekmeme rağmen para iadesi yapılmadı. İstedikleri bütün bir evrakları yolladım. Sizin yüzünden borçlarımı ödeyemez oldum Yapı Kredi Bankası arayıp ihtar çekeceklerini söylediler. Param 14 iş günü içinde yatmazsa Cumhuriyet savcılığına gidip hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım. İade talep etmeniz doğrultusunda iade yapılacağını kendi sayfalarınızda paylaştınız. Bütün konuşmaların ekran görüntüsünü aldım. Şikayet için bütün evraklar elimde.

Alper
Alper12 Mart 2018 07:29

İhtar çekmeme rağmen ve bütün gerekli bilgileri vermeme rağmen yatırmadınız. Bugün itibariyle borcum olan banka ihtar çekti ve ödeyemezsem icralık olacağım.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile