Kuvings Evo820 Dişli Tutucu Parçası İçin 400 TL Ödeme Yapıldı, Kargo Gönderimi Gerçekleşmedi
Kuvings markasından aldığım Evo820 model meyve sıkacağımın dişli tutucu parçası kırıldığı için firma ile WhatsApp üzerinden iletişime geçtim. Parçanın...

Kuvings markasından aldığım Evo820 model meyve sıkacağımın dişli tutucu parçası kırıldığı için firma ile WhatsApp üzerinden iletişime geçtim. Parçanın...
15.02.2026 tarihinde Kuvings Türkiye internet sitesi üzerinden Kuvings Evo820 model ürünü 25.000 TL ödeyerek satın aldım. 18.02.2026 tarihinde kargo elime ulaştığında üründe çatlaklar ve çizikler olduğunu fark ettim. Firmayla görüştüğümde bu çiziklerin fabrikasyon olduğunu, tüm ürünlerde bu şekilde ...

Kasım indirimleri döneminde, 15 Kasım 2025 tarihinde Kuvings’in resmi sitesi olan kuvings.com üzerinden üye olmadan, EFT yoluyla 19.999 TL ödeyerek 54...
Kuvings'den 2023 Şubat ayında tam iki sene evvel EVO820GM modelini aldım. Haftada bir veya 2 haftada bir olmak suretiyle sıkım yapıyordum. Malzemeler temizlenemez bir hale geldi. 2 yılın sonunda artık hiç kullanmaz oldum. İçimden gelmiyor. Kullanılan malzemeden midir bilmiyorum, lastiklerin içleri b...
| Güç | 240 W |
| Derinlik | 23.9 cm |
| Genişlik | 20.1 cm |
| Ağırlık | 7100 gr |
| Yükseklik | 49 cm |
| Gövde Tipi | Plastik |
| Ürün Tipi | Tekli |
| Emniyet Kilidi | 1 |
| Damlama Önleyici | 1 |
| Sessiz Çalışma | 1 |
| Kaydırmaz Ayaklar | 1 |