Tepe Güvenlik

Tepe Güvenlik

%85 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%68 TEŞEKKÜR ORANI
56 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Emirozgur'un Teşekkür Mesajı

Yaşanan durumun üzerine çalışmayan alarm sistemi için 2 aydır ücret tahsil etmişler. Şikayet üzerine arayan hanımefendi sağ olsun hem sorunumu çözdü hem de çalışmayan devreye alınmamış sistem için aldıkları ücreti iade ettiler.
1 g

Tepe Güvenlik firması babamların evinde bulunan güvelik sistemi için, 15 gündür aboneliği sonlandırma işlemini yapmıyor. Kaydınız yapılmıştır, sizinle ilgileneceğiz dedikleri halde ilgilenmiyorlar.

2 g

Yaklaşık 5 yıllık Tepe Güvenlik üyeliğimin iptali için 1 ay önce başvurduğum hal…

14 Şubat

Enver'in Teşekkür Mesajı

Sabah 10 da ekip gelip montajı tamamladı. İş yerimizin dekoruna uygun ekipmanlar İçin montajın bekletildiğini öğrendiğimde çok şaşırdım. Gerçekten çok süper bir iş yaptınız. Bunu bilseydim hiç şikayet yazmazdım. Telefonla arayarak durumu izah eden Ahmet Özer Bey’e ve tüm Tepe Güvenlik ailesine çok teşekkür ederim. Gerçekten çok ama çok başarılılar. Teşekkürler Tepe Güvenlik...
13 Şubat

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Sorunumla yakından ilgilenip çözüme kavuşturduğunuz için teşekkürler...
12 Şubat

31.10.2015 tarihinde Tunahan Mahallesi Üç Şehitler Caddesi No:**/* Etimesgut/Ankara adresinde bulunan şahsi konutuma Tepe Güvenlik ile anlaşarak 24 ay taahhütlü güvenlik sistemi taktırmış bulunmaktayım. Taahhüt…

09 Şubat

Erdem'in Teşekkür Mesajı

Şikayet süreci çok iyi yönetildi. Şikayetimizi sahiplenen Nazan Hanım süreci en başından itibaren çok iyi takip etti ve sonlandırdı. Satış personellerinin de şikayet personelleri kadar süreci sahiplenmesi daha sağlıklı olacaktır.
05 Şubat

Bişlal'ın Teşekkür Mesajı

Çok teşekkürler Tepe Güvenlik. Mağdur durumdan dolayı şikayetçi olduğum Tepe Güvenlik firması, olayı hızlı bir şekilde çözdü. Büyük bir teşekkürü de haketti. Ama gerçek teşekkürü bünyesinde deniz hanım gibi sıcak, çözüme odaklı ve olağanüstü özverili şekilde çalışan bir eleman bulundurduğu için haketti bence. Deniz hanıma gelince, nazik, kibar ve üstdüzey şekilde ilgi, alâka gördüm. Kilometrelerce uzakta olan bi insana bu ilgisinden dolayı sıcaklığını hissettirebiliyor. Tek kelimeyle hayran kaldım. Başarılarının devamını diliyorum. Çok ama çok şanslısın Tepe Güvenlik.
03 Şubat

Erdem'in Teşekkür Mesajı

Konuyla ilgili benimle ilgilenen Nazan Hanım'a teşekkür ederim.
02 Şubat

Hakan'ın Teşekkür Mesajı

Her ne kadar sorunum Tepe Güvenlik Denizli Teknik Servisi nvr Bilgisayar ve Güvenlik sistemlerinin güvenlik kameralarını kurmamış olmasından kaynaklanmış olsa da Tepe Güvenlik firmasında rahime öztürk Hanımın ve melih Bey'in sorunumun çözümü için bizzat uğraşmaları; alternatif çözümler ve başka teknik servis yönlendirme önerilerinden ötürü kendilerine Teşekkür Ederim.
01 Şubat

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön