full-star full-star full-star full-star full-star
4.6/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
 • solution-like 170

  Şikayet Sayısı

 • solution-like %100

  Geri Dönüş Oranı

 • shedule-watch Çok Hızlı

  Ortalama Geri Dönüş Hızı

 • combined-icn %82

  Çözülen Şikayet Oranı

Tepe güvenlikten iş yerime 24 ay taahhütlü alarm takip sistemi hizmeti aldım. 18 ayında çıkmak. İstediğimi belirttim ve 2500 lira para teklif ederek çıkabilirsiniz dediler. Daha sonrasında aylık ücretimi düşürerek 65 lira ya devam edebilirdiniz dediler ve otomatik ödeme kartımdan 3 ay boyunca aylık ...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Tepe Güvenlik Hakkında

Bir Bilkent Holding alt kuruluşu olan Tepe Güvenlik, 2011 yılından beri güvenlik ve alarm sistemleri alanında ürün ve hizmet sağlayan bir firma olarak faaliyet göstermektedir. 1992 yılında Bilkent Holding'e bağlı şirketler bünyesinde ilk temellerini atmış olan şirket, 2011 yılı itibariyle Tepe Güvenlik A.Ş. adıyla faaliyetlerine elektronik güvenlik çözümlerini ve alarm sistemleri üretimini de eklemiştir. Türkiye'nin en saygın ilk 50 şirketi arasında yer alan Bilkent Holding güvencesi ile Türkiye'nin 81 ilinde de hizmet vermektedir. Tepe Güvenlik, an itibariyle 1 milyonu aşkın kullanıcı tabanına güvenlik ve teknik altyapı hizmeti sağlamaktadır. Marka 2006 yılında Ankara ve İstanbul'da çalıştırılan ilk yedekli Alarm İzleme Merkezi sistemini oluşturmuş, akabinde bu hizmetlerine Türkiye’nin önde gelen perakende zincirlerine ve kurumsal firmalarına da uygulamıştır. Tepe Güvenlik'in Ticari Faaliyetleri Beğenilen ve Güven Veren marka kriterlerini karşılayan The One Awards ödülü de bulunmaktadır.

Tepe Güvenlik Hizmetleri & Ürünleri

Tepe Güvenlik, ev güvenliği, iş yeri güvenliği ve kurumsal çözümler olmak üzere üç farklı kategoride güvenlik hizmeti sunmaktadır. Ev güvenliği ürünleri kapsamında hırsız alarmı, yangın alarmı, gaz kaçağı alarmı, su baskını alarmı, tıbbi alarm ve panik alarmı olmak üzere farklı alarm sistemleri bulunmaktadır. Evinizin ihtiyaçlarına ve kişisel tercihlerinize uygun bir alarm sistemi kullanarak rahat etmeniz mümkündür. Tepe Güvenlik'in iş yeri güvenliği çözümleri de en az ev güvenliği çözümleri kadar kapsamlı ve geniştir. İş yerinizin için hırsız, yangın, gaz kaçağı ve su baskını gibi alarm sistemleri kurabileceğiniz gibi Alarm İzleme Merkezi'nden de yararlanarak iş yerinizin veya ofisinizin daima güven altında olmasını sağlayabilirsiniz. Tepe Güvenlik kurumsal çözümleri kapsamında alarm sistemleri, kamera sistemleri, kartlı geçiş ve otopark sistemleri, yangın ihbar ve acil anons sistemleri, elektromekanik kilit sistemleri ve sıcaklık - nem kontrol ile otomasyon sistemleri yer almaktadır. Daha güvenli ve bol kazançlı bir kurumsal hayat için Tepe Güvenlik hizmetlerinden yararlanmak mümkündür. Tüm Tepe Güvenlik emniyet ve alarm çözümlerini yakından incelemek, fiyat bilgisi almak ve ilgili yetkililer ile iletişime geçmek için kurumun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tepe Güvenlik telefon numarası olan 444 83 73'ü arayarak da ücretsiz olarak teklif alabilirsiniz.

Tepe Güvenlik Kullanıcı Şikayet & Yorumları

Kullandığınız Tepe Güvenlik sistemi ile ilgili tüm şikayet ve geri bildirimlerinizi buradan paylaşmanız mümkün. Tepe Güvenlik şikayet hattı görevi gören bu Şikayetvar sayfası sayesinde alarm sistemleri, kamera sistemleri ve benzeri uygulamalar hakkındaki görüş ve değerlendirmelerini paylaşarak marka hakkında daha kapsamlı bir bilgi havuzu oluşmasına vesile olabilirsiniz. Aynı şekilde evinize ya da iş yerinize alarm taktırmak istiyor, ancak Tepe Güvenlik'ten hizmet almadan önce gerçek tüketici yorumlarını merak ediyorsanız, buradaki Tepe Güvenlik şikayet ve önerilerini okuyarak daha kapsamlı bir fikir sahibi olabilirsiniz. Tepe Güvenlik yorumları aynı zamanda herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda marka yetkililerinin ve müşteri temsilcilerinin sizinle daha hızlı irtibata geçmesine de vesile olacaktır.

Tepe Güvenlik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Alarm sistemim arızalandı. Ne yapmalıyım? right-arrow

  Tepe Güvenlik arızalarınız ile ilgili doğrudan Tepe Güvenlik müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

 • Tepe Güvenlik alarmımı nakit ettirmem gerekiyor. Ne yapabilirim? right-arrow

  Nakil, bakım, arıza ve ilave dedektör gibi taleplerinizi Tepe Güvenlik müşteri hizmetleri merkezine iletebilirsiniz.

 • Tepe Güvenlik alarm sistemlerinde garanti süresi ne kadardır? right-arrow

  Tüm Tepe Güvenlik sistemlerinde 2 yıla kadar garanti süresi bulunmaktadır.

 • Tepe Güvenlik müşteri hizmetleri numarası nedir? right-arrow

  444 83 73.

 • Farklı bir sorum var. right-arrow

  Tepe Güvenlik ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.