Meet24

Meet24

28 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%7 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Benden izinsiz alınmış numaram kim dağıtıyor bilmiyorum. ya bu numara kalkar ya da direk savcılığa gider bu site haberiniz olsun. direk kaldırın numarayı. aramalar ardı ardını kesmiyor. mesajlarda aynı şekilde hemen numarayı kaldırın. gerçekten polise gideceğim.

20 s

Benim numaram benden izinsiz yazılmış acil kaldırın yoksa savcılık olacaksınız kaldırılmazsa kötü olacağını belirtmek isterim.

1 g

Numaram benden izinsiz meet24 sitesine atılmış. Acil kaldırmazsanız savcılığa vereceğim. Böyle bir şey nasıl olur ya bir de onay alınmıyor mu bir de b** diye bir kız fotosu altına koyulmuş. Acil kaldırılmasını istiyorum. Acil numaram diyorum 54253912** silinsin diyorum.

26 Ekim

Benden izinsiz numaram paylaşılmış acilen kaldırılmasını istiyorum. Sürekli aranıyorum ailem var. Bu nasıl bir sorumsuzluktur. Aksi halde savcılığa gideceğim. Onayım olmadan numaramın paylaşılmasına izin verdiğ…

24 Ekim

Meet24 sayfada sahte profilde numaramı yazılmış acilen kaldırın. BİMER' e şikayet yapılacaktır. Telefon numaram 0531---0191 acilen sayfadan kaldırın, nasıl telefondan onay almadan yapabiliyorsunuz, yapmış olduğunuz büyük bir suçtur acilen numaramı kaldırın.

16 Ekim

Telefon numaram herhangi bir profil kullanılarak paylaşılmış durumda bilgim dışında olduğu için kapatılmasını istiyorum aksi takdirde polise şikayette bulunacağım bilginiz olsun lütfen kaldırın. Bakın bilgim dı…

15 Eylül

Meet24 adlı siteye bir kız profili adı ve resmi altına numaramı dağıtmışlar numaramın bu siteden kaldırılmasını istiyorum ve bu siteyi şikayet ediyorum. Her önüne gelenin bilgilerini denetlemeden yayınladığı için. Böyle siteler tamamen kaldırılmalı ve insanların rahatsı…

01 Eylül

Telefon numaram ile sahte hesap açılmış kapatılmasını rica ediyorum evli adamım ben ailemle kötü olacağım elli yaşındayım üç çocuğum var çocuklarım görürse ne diyeceğim acil kapatın lütfen 053***acilen kapatın.

01 Eylül

Eşimin şahsına ait telefon numarası bu site üzerinden çeşitli Facebook hesapları açılarak servis edilmiştir. Sizinle yargı önünde hesaplaşacağız.

28 Ağustos

Meet24 adlı siteye benim fotoğrafım ve kişisel bilgilerim olan bir sahte eskort hesabı açılmış ve bunu yapan kişi benim kullandığım sosyal medya hesaplarımı da burada yazarak benim kişilik haklarıma aykırı bir şekilde sitenin kullanıcılarını gerçek sosyal medya hesaplar…

17 Ağustos
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları