Vivo İptal Diyor WP Yüklerken

Aysun
19 Aralık 2025 15:07
1.262

| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.64 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 6 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Helio G85 (MT6769V/CZ) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2388 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |