

Vaillant climaVAIR pure 24
Ürün Analizi
- Şikayetler
Vaillant Klima Servis Hizmeti Bekleyişi: 16 Günlük Mağduriyet

Vaillant marka klimayı 19.08.2024 tarihinde satın alıp evime teslim edildi. Vaillant klima için 16 gündür servis hizmeti almak için bekliyoruz. Sıfır ürün bu çok komik ilgili markaya defaten mail attık telefon ile ulaştık sonuç alamıyoruz... Bir dönsünler artıkkk
Vaillant Klima Yanlış Kurulum

Vaillant pure 24 k klima aldık ama servis arkadaşlar kapalı balkona diş üniteyi kurup bizi mağdur ettiler. Klima maalesef çalışmamakta balkon sauna gibi oldu ve klimada verimli soğutmuyor biz sıcakta serinleyelim derken maalesef yanıyoruz. Servis adaşlardan şikayetçiyim.
Vaillant Klima Servisi İşini Yapmıyor
Markanıza güvenerek 14 Haziran'da kombi, 16 Haziran'da biri multi diğeri split olmak üzere iki klima aldık. Kombinizde ek garantiydi, montajdı + klima gaz dolu muydu vs derken altı haneye ulaşan rakamları bizden günü gününe almasını bildiniz. Kombiniz ve multi klimanızı gelip güzelce kurdunuz teşek...
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 210 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 998 mm |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 345 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 24.000 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 24.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 65 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 70 dB |