Kumtel Montaj Servisi Cevap Vermiyor, Müşteri Beklemede

Kumtel marka ankastre fırın ve set üstü ocağı 25.02.2026 tarihinde BİM mağazasından satın aldım. Ürünün montajı için ilçede bulunan yetkili servis num...

Kumtel marka ankastre fırın ve set üstü ocağı 25.02.2026 tarihinde BİM mağazasından satın aldım. Ürünün montajı için ilçede bulunan yetkili servis num...
İnternet üzerinden satın aldığım Kumtel Dizayn beyaz cam ankastre setim 13 Ocak’ta elime ulaştı. Ürün gelir gelmez kurulum talebi oluşturdum ancak o günden bu yana kurulum için hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Kumtel genel merkeze ulaştığımda en geç 5 gün içinde servis geleceği söylendi, fakat s...
Trendyol üzerinden Kumtel set üstü ocak satın aldım ve ürün pazartesi günü tarafıma teslim edildi. Teslim edildiği anda kurulum için servis talebi oluşturdum ancak üzerinden günler geçmesine rağmen gelen giden olmadı. Kurulum için yönlendirilen Asya Teknik isimli servise bir haftadır ulaşmaya çalış...
| Hacim | 58 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 555 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Zamanlayıcı | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Fonksiyon Sayısı | 3 |