Garanti Kapsamındaki Fırın Arızası İçin Uzun Bekleme Ve Servis Eksikliği

Hoover marka ankastre fırını Trendyol üzerinden internetten satın aldım. Ürün garanti süresi devam ederken arızalandı ve yaklaşık 25 gündür fırınımı k...

Hoover marka ankastre fırını Trendyol üzerinden internetten satın aldım. Ürün garanti süresi devam ederken arızalandı ve yaklaşık 25 gündür fırınımı k...

Hoover Hot3051bir/E model ankastre fırınımın camı, 10.02.2025 tarihinde fırın tamamen kapalıyken aniden patladı. Fırını haftada bir, normal şartlarda kullanan biriyim ve olağan dışı, aşırı bir kullanımım kesinlikle yok. Yaşadığım bu olay sonrasında yetkili servis ile görüştüğümde, sorunun garanti k...
Hoover marka ankastre seti aldım. Servis geldi taktı. Birkaç kullanımdan sonra fırının ekranı çift taraflı bantla yapıştığı için ısınmadan kaynaklı bantlar atıyor ve arkaya düşmeye başladı. Her düştüğünde üstteki ocağı söküyorum, fırının ekranını koruyan arkadaki metali söküyorum ve ekranı yapıştırı...
| Hacim | 65 lt |
| Timer | 1 |
| Işık | 1 |
| Derinlik | 568 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Kapak Adedi | 1 |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Program Sayısı | 8 |