Selman sonuçtan memnun
Çözüldü
Selman
06 Şubat 15:17
26
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 712 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Tek Kapılı |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 453 lt |
| Gürültü Düzeyi | 44 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 103 lt |