SEG logo

SEG

%41 MEMNUNİYET DÜZEYİ * 125 Anket Üzerinden
%61 TEŞEKKÜR ORANI
349 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

25.05.2017 tarihinde SEG marka 100'de 100 yerli malı diye aldığım TV kablosuz olarak bağlanamıyorum, ben bunca parayı bunun için mi verdim ben beni pişman etmeyeceğinizi düşünüyorum.

12 s

Yerli ürünleri hem kendim alıyorum hem de milli servet olduğu için çevremi yerli ürün kullanmaları konusunda teşvik ediyorum ancak dün aldığım SEG marka TV'nin kurulumu için 80 TL talep edildi. Bu rakam nedir a…

18 s

Bugün SEG marka televizyon aldım kurulum ücreti istiyorlar. Yerli malı ürün almak istedim, ülkemiz kazansın ama ücret kurulum olmamalı yani böyle olmamalıydı.

1 g

Ankara Kipa mağazasından 28.01.2017 tarihinde SEG marka 80 ekran televizyon aldım. Televizyon günde 3- 4 defa kendi kendine açılıp kapanıyor.

1 g

SEG LED TV fişi taktıktan sonra kırmızı ışık yanıp yanıp sönüyor ve durmuyor. Bazen 20 dakika bazen 1 saate yakın TV' yi açamıyorum.

2 g

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Sayın İbrahim bey ilginiz için çok teşekkür ediyorum. Bu kadar hızlı bir sonuç beni çok memnun etti. Her zaman gururla yerli.
2 g

Volkan'ın Teşekkür Mesajı

2 aydır çözülemeyen problemimi 1 gün içinde çözüme kavuşturan ve bana yardımcı olmak için gerçekten çaba gösterdiğine inandığım Fahriye Hanım'a yardımlarından ve sunduğu çözüm önerisinden dolayı teşekkürlerimi sunarım...
22 Mayıs

Bu markaya olan inancım şu an sıfır. 2 ayda TV bozuldu, müşteri hizmetleri tam bir kabadayı tavır sergiliyor. Devamlı sorun devamlı sizi mağdur eden sistem yapmışlar... Randevu veriyorlar sonra kafasına göre iptal ediyorlar bu sizin müşteri departmanının, vizyon ve mark…

22 Mayıs

Yerli ürünleri hem kendim alıyorum hem de milli servet olduğu için çevremi yerli ürün kullanmaları konusunda teşvik ediyorum ancak dün aldığım SEG 43sc7600 marka TV'nin kurulumu için 80 TL talep edildi. Bu raka…

22 Mayıs

1700 lira verip TV alıyorum SEG marka. Kurulum için 80 lira talep ediliyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum ve bu saçmalığı onaylıyorlar. Hayatımda duyduğum en saçma şeylerden biri!

18 Mayıs

Title

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön