Adil sonuçtan memnun
Çözüldü
Yeni Aldığım Buharlı Temizleyici Arızalı Çıktı, Yedek Parça Ve Destek Yok!

Adil
12 Aralık 2025 12:57
1.367


Pirantech marka epilasyon aletini geçen sene ekim ayında Trendyol üzerinden satın aldım. Cihazı bir seneden uzun süredir düzenli olarak kullanmama rağmen tek bir tüy azalması bile olmadı, hiçbir şekilde etkisini görmedim. Arkadaşımın farklı bir marka epilasyon cihazı var ve aynı uygulamayı yaptığın...
| Güç | 1200 W |
| Derinlik | 29 cm |
| Genişlik | 29 cm |
| Yükseklik | 29 cm |
| Isı Ayarı | |
| Fonksiyonlar | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar, Cam Hazne, Dokunmatik Dijital Ekran |
| Zamanlayıcı | |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Hazne Kapasitesi | 5.5 lt |
| Program Sayısı | 6 program |
| Pişirme Teknolojisi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Çıkarılabilir Hazne | |