Bakım Sonrası LG Kurutma Makinesi Çalışmaz
Oya
25 Ocak 19:21
1.015
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kurutma Sesi | 62 dB |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Program Sayısı | 14 |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |