İbrahim sonuçtan çok memnun
Çözüldü

İbrahim
01 Aralık 2025 12:32
574

21 Ağustos 2024'te CMX 8100 Beko çamaşır makinesi aldık. Aşırı gürültülü çalışması sebebiyle servis, arızalı ürün raporuyla değişim sağladı fakat gelen ürün daha da gürültülü. Makine çalışırken evde durmak istemiyorum, o kadar yüksek sesli yani. Nasıl bir çözüm olabilir bu duruma?
| Derinlik | 550 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Motor Türü | ProSmart Inverter |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 8 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |