Hayrettin sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Ankastre Ocağın Garanti Dışı Parçası İçin 5.300 TL Ücret Ve Cevapsız Müşteri Hizmetleri

Hayrettin
02 Şubat 15:48
960


Siemens markasını satın alacak arkadaşlarım yazacaklarımı lütfen okuyun zamanınızı boşa harcamayın. 26.08.2023 tarihinde Siemens mağazasından aldıklarım; 1- KG76NCIE0N Solo soğutucu- dondurucu kombinasyonu 2-HB134FES1T Ankastre elektrikli fırın 3-EO7C6PO12O Gazlı ankastre ocak 4-LC68KAK60T eğimli da...
| Hacim | 66 lt |
| Işık | 1 |
| Derinlik | 548 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Ağırlık | 32.8 kg |
| Yükseklik | 595 mm |
| Kapak Adedi | 1 |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Program Sayısı | 8 |