Fatma sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Fatma
26 Mart 10:11
17
Fatma Şikayetini Yayından Kaldırdı

İzmir Ödemiş’teki Teknosa mağazasından iki gün önce satın aldığım iPhone 17 cihazımda, telefonu aldıktan ertesi gün itibarıyla ana ekranda ve sayfa geçişlerinde belirgin kasma ve takılmalar yaşamaya başladım. Yeni aldığım bir üründe bu tür performans sorunları olması beni hayal kırıklığına uğrattı. ...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.3 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3692 mAh |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Apple A19 |
| Ekran Cözünürlügü | 1206x2622 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 18 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 48 MP |