iPhone 15 Güvenlik Sorunu Face ID Sorunu!
Mercan
11 Şubat 16:42
1.475
2025 Mayıs ayında satın aldığım iPhone 15 cihazımda Temmuz ayından beri kamera, flaş ve Face ID’nin kendi kendine gidip gelmesi şeklinde bir sorun yaşıyorum. Özellikle kamera ve ön kamera bir açılıp bir kapanıyor, bu nedenle telefonu sağlıklı şekilde kullanamıyorum. Sorun ilk başladığında İstanbul ...

iPhone 15 telefonum sık sık Face ID hatası veriyor, yüzümü tanımıyor. Ayarlara girince de Face ID kullanılamıyor diyor. Telefonu yeniden başlatınca sorun çözülüyor, fakat bu sık sık oluyor. Telefonumu temiz tutuyorum ama “kullanılamıyor” diye uyarı gelmesi anlamsız. Bu kadar para verdiğimiz telefonl...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.1 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3349 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 6 GB |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Apple A16 Bionic |
| Ekran Cözünürlügü | 179x2556 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |