Honor Magic V2 Cam Değişimi İçin Yetkili Servis Bulamama

Honor Magic v2 katlanır telefonumu yaklaşık iki yıl önce 74.000 TL ödeyerek satın aldım. Cihazın garantisi bittikten hemen sonra, yaklaşık bir ay önce...

Honor Magic v2 katlanır telefonumu yaklaşık iki yıl önce 74.000 TL ödeyerek satın aldım. Cihazın garantisi bittikten hemen sonra, yaklaşık bir ay önce...

Yaklaşık 14 aydır kullanmakta olduğum Honor Magic V2 cihazımın ekranında, herhangi bir ciddi darbe almamasına rağmen geniş ekranda orta kısımdan başlayan siyah çizgilenme oluştu ve bu çizgi yukarı doğru büyümeye devam ediyor. Şu an için dokunmatik etkilenmiyor, ancak ekranın her geçen gün biraz daha...
Honor magıc v2 katlanabilir model telefon 45 gün içerisin de 2 defa aynı arızayı tekrar etmiştir. İlk arıza da yerine telefon gönderilip 2 arıza da darbe tespiti yapılmış olup telefon ücreti kadar tamir ücreti istenmiştir. Honor ile iletişime geçtiğimiz de ne yazık kı markasının arkasın da duramayar...

Honor Magic V2 bu nasıl telefon? Klavyenin sesle yaz tuşu çok gerekli bir mod ama kafasına göre çalışıyor. Bir çalışıp bir çalışmıyor. Paralel Space tam çalışmıyor, yönlendirmeler çalışmıyor. Bir de bunların reklamını yapıyorsunuz. Allah'tan ikinci telefonum var da onu kullanıyorum. Böylesi bir soru...
Honor Magic V2 katlanır telefonum var. Maalesef iç ekran koruma filminde balonlama mevcut ve 3 aydır ekran koruma filmi bekliyorum. Dışarıda değiştiremem çünkü özel bir film ve garanti dışı kalır. Daha önce Samsung'un bütün katlanır telefonlarını kulandım. Öncelikle söylemeliyim ki Samsung bunun yan...

Merhaba, ben Mayıs ayında Honor Magic V2 marka bir cihaz aldım. Bir ay sonra cihazın iç ekranında piksel hatası oluştu ve Hepsiburada'ya iade veya değişim için gönderdim. Böyle bir hakkım olmasına rağmen cihazı 45 gün sonra geri gönderdiler ve cihazı tamir ederken kasasını zedelemişler ve ekranı pis...

Telefonun iç ekran koruyucusu boydan boya kabarcık yaptı. Kendim değiştirsem, garanti kapsamı dışına çıkıyor; o yüzden servise vermem gerekiyor. İzmir'de yaşıyorum buradaki servis değiştiremiyormuş, İstanbul Kartal servisine ücretsiz kargolamam gerekiyormuş. Ekran koruyucu için telefonumu yedekleyip...

Telefonun ekran koruyucusu kabarcık yaptı. Kendim değiştirsem, garanti kapsamı dışına çıkıyor; o yüzden servise vermem gerekiyor. İstanbul'da sadece iki tane servis var ve onlar da bir ekran koruyucu için telefonu vermem gerektiğini ve bu işlemin üç iş günü sürebileceğini söylüyorlar. Bir telefon ko...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.43 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (SM8550-AB) |
| Ekran Cözünürlügü | 1060x2376 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 20 MP |