Altı Aylık Klimada Fan Motorunda Küf Ve Garanti Kapsamında Ücret Talebi

Mart 2025’te İzmir Karşıyaka’daki bir mağazadan aldığım Daikin FTXM_R model klimamın altı aylık kullanımı sonrasında fan motorunda küf oluştuğunu, iç filtresini temizlerken fark ettim. Bu durumun nedenini bilmiyorum ve ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Sorunu fark ettikten sonra Daikin müş...
Daikin Klima Kurulum Ve Servis Sorunları
10.01.2025 tarihinde Gaziemir Daikin İmak bayisinden FTXM60R cihaz kodlu Shira Plus 22.000 BTU bir klima aldık. 11.01.2025 tarihinde Daikin İmak tarafından gönderilen servis elemanları kurulumunu yaptı. Klima kurulduğu günden bu yana 53 m2 alanı ısıtmak için aldığımız klima 17 m2'lik alanı ısıtmadı....
Kötü Montaj Ve Yetersiz Servis Deneyimi: Daikin Klima Sorunları

Daikin Klima Ve Soğutmama Problemi

Merhaba, Yazlık ta kullandığımız garanti kapsamındaki 3 adet Daikin marka klimalarımızdan sık sık problem yaşadık. Urfa'dayız servis 3 kez geldi. Değişik zamanlarda 3 klima dan birinde havayı soğutmama problemi yaşadık. Sonunda garanti kapsamındaki elektronik kartın değişmesine karar verildi. Fakat...
Daikin Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Filtre | Koku Giderici Filtre |
| Derinlik | 292 mm |
| Genişlik | 998 mm |
| Sessizlik | 1 |
| Gaz Türü | R-32 |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 299 mm |
| Isıtma Tüketimi | 1.94 kW |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 23.884 BTU |
| Soğutma TÜketimi | 1.77 kW |
| Soğutma Kapasitesi | 20.472 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutm Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Gürültü Düzeyi | 60 dB |
| Dış Ünite Gürültü Düzeyi | 63 dB |


