Figen sonuçtan memnun
Çözüldü
Silivri Arçelik Başak Ticaret Ve Yetkili Arıza Servisi Şikayetimiz
Figen
25 Kasım 2025 08:48
1.473
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 580 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 52 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |