Yasin sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Yasin
29 Ocak 17:20
845
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 588 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Motor Türü | EcoSilence Drive |
| Su Tüketimi | 9900 lt (Yıllık) |
| Çocuk Kilidi |
|
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme |
|
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıkama Kapasitesi | 9 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |