Reyhan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Çamaşır Makinesinin Sürekli Ses Sorunu Ve Yetersiz Servis Nedeniyle Değişim Talebi

Reyhan
20 Şubat 13:39
1.252


Yaklaşık 5 yıl önce Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın aldım. Bu süre içinde hem banyoda kullandığım çamaşır makinesi hem de mutfaktaki bulaşık makinesi ve fırın paslandı. Özellikle banyodaki çamaşır makinesi iç kısmından da paslandığı için kırıldı ve artık kullanılamaz hale g...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 640 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Su Tüketimi | 11659 lt (Yıllık) |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Program Sayısı | 15 Program |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |