03 Kasım 2014

ZyXEL Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

Maalesef TTNET abonesi olmamla beraber yanında ücretsiz verilen 200 TL!Değerinde olduğu söylenen modem ikinci ayın sonunda çalışmaz oldu. Sorunun çözümü için gerek TTNET'i söyledi. TTNET kaynaklı olabileceğini söylediler.


Sorunumun çözülmediği dört günün sonunda modem kaynaklı olduğu ortaya çıktı. Firmayı aradım. Ulaşamadım. Tekrar arayacağım bakalım mağduriyetim nasıl giderilecek. Özellikle müşteri hizmetlerine ulaşmak gerçekten Çin işkencesi.

Zafer 1.765 Okunma

Cevaplar

  • ZyXEL Temsilcisi03 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz; 444 1 150 numaralı ZyXEL iletişim Merkezi’mizde geçici olarak yoğunluk yaşanabilmekte ve bu nedenle cevaplama hızımız düşebilmektedir. Bu dönemlerde hatta beklememeniz için alternatif iletişim kanallarımızı kullanarak sorununuzu bize kısa yoldan iletebilirsiniz. Yoğun dönemlerimizde belli bir süre sonrasında otomatik devreye giren “sesli mesaj” uygulamamızı kullanarak irtibat ve isim bilgilerini sesli mesaj kaydına bırakan müşterilerimize sırasıyla kısa sürede (maksimum 24 saat içinde) geri dönüş sağlayabilmekteyiz. Ayrıca internet bağlantısı sağlayabiliyorsanız; http://www.zyxel.com/tr/tr/support/service_overview.shtml den ulaşabileceğiniz “web- in” kısmından da taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm bu alternatif iletişim kanallarımızdan gelen talepler sistemimize ulaşmakta ve teknik destek uzmanlarımız tarafından kayıtlara kısa sürede sırasıyla geri dönüş yapılarak gereken destek verilmektedir. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresimize yaşamış olduğunuz problemle birlikte gönderebilirseniz arkadaşlarımız kısa sürede sizinle irtibata geçerek yaşamış olduğunuz konuyla ilgili yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön