24 Ocak 2014 #2254161

ZyXEL Müşteri Hizmetleri Personeli Kaba Davrandı

Hayatımda karşılaştığım, en asabi, en müşteriye yardımcı olmak şöyle dursun, en sakin insanı bile kaba tavrınla sinirlendirebilecek personeliniz M*** yapılan görüşmelerimin dinlenmesini talep ediyorum. Görüşmeler 24 Ocak 12:38 ve 12:52'de gerçekleşti.


Bir modem kurulumunda, benden istenen Şifre Değiştirme penceresi yüzünden ilerleyemediğimi söylüyorum, kendisi bana başka işlemler yaptırıp, E*** siz şifreyi değiştirmişsiniz diyor ve bunun için de beni suçluyor. Yahu ilerleyip, şifre değiştirebilsem, sana ne ihtiyacım olacak? Niye, telefonda tam 1 saat bekleyerek, senin bağırmalarına ve kaba davranışlarına maruz kalayım ki?

Aylin 426 Okunma

Cevaplar

  • ZyXEL Temsilcisi27 Ocak 2014

    Merhaba; İlettiğiniz saatler arasında ses kaydınıza rastlanamadı. Aradığınız numarayı ZyXEL İletişim Merkezi ile paylaşmanız durumunda tüm ses kayıtları muhafaza edildiği için incelenebilecek ve size geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş. 444 1 150 7/24 İletişim Hattı www.zyxel.com.tr

  • Aylin25 Ocak 2014

    ZyXEL'i arayarak, yapmaya çalıştığım bu işlemler ve hakaretlere maruz kalma sürecim yaklaşık 55 dakika sürdü... Tekrar arayarak, derdimi, anlatacak ne halim, ne vaktim ne de kontörüm var.. Verdiğim Saatlerde, isminin ilk harfi M ile başlayan kaç tane erkek personeliniz olabilir ki?? O saatlerde ki kayıtları incelerseniz zaten bana ve benim numarama ulaşabilirsiniz.

  • ZyXEL Temsilcisi24 Ocak 2014

    Merhaba Aylin Hanım; Kalite süreçlerimizi iyileştirme ve bu anlamda takip gücümüzü arttırmada olumlu katkısı olduğunu düşündüğümüz bu gibi geri dönüşlere değer veriyor ve gerekli takibatı yaparak müşterilerimizle detaylı paylaşımlarda bulunuyoruz. Şuan firmamız şikayetvar.com üzerinden takibat yapmadığı için irtibat bilginize erişilemiyor. ZyXEL İletişim Merkezi’ni arayarak bizi aradığınız numara detayını paylaşmanız durumunda kısa süre içinde ses kaydınız incelenecek ve size geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş. 444 1 150 7/24 İletişim Hattı www.zyxel.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön