22 Nisan 2013

ZyXEL Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Müşteri hizmetleri çok yavaş cevap veriyor. Hatta hiç vermiyor. İnternet sitelerinde teknik destek için üye olmak gerekiyor , fakat üye olmak imkansız.Orada bile önünüze hata mesajı geliyor. Teknik çalışma varmış. Yani işin özeti Zyxel'e ulaşmak imkansız.

Neyse problemimi kendim çözmek için modemi açtım .Ürünün rework işleminden geçmiş olduğunu fark ettim. Daha yalın bir ifadeyle ürün kullanılmış arıza vermiş ve bu arızası giderilmiş.Belirtmeliyim ki ben bu modemi internet sağlayıcım tarafından ücret ödeyerek almıştım.

Ömer 77 Okunma

Cevaplar

  • ZyXEL Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, 444 1 150 numaralı ZyXEL iletişim Merkezi’mizde geçici olarak yoğunluk yaşanabilmekte ve bu nedenle cevaplama hızımız düşebilmektedir. Bu dönemlerde hatta beklememeniz için alternatif iletişim kanallarımızı kullanarak sorununuzu bize kısa yoldan iletebilirsiniz. Yoğun dönemlerimizde belli bir süre sonrasında otomatik devreye giren “sesli mesaj” uygulamamızı kullanarak irtibat ve isim bilgilerini sesli mesaj kaydına bırakan müşterilerimize sırasıyla kısa sürede (maksimum 24 saat içinde) geri dönüş sağlayabilmekteyiz. Ayrıca internet bağlantısı sağlayabiliyorsanız; http://www.zyxel.com/tr/tr/support/service_overview.shtml den ulaşabileceğiniz “web- in” kısmından da taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm bu alternatif iletişim kanallarımızdan gelen talepler sistemimize ulaşmakta ve teknik destek uzmanlarımız tarafından kayıtlara kısa sürede sırasıyla geri dönüş yapılarak gereken destek verilmektedir. Teknik destek uzmanlarımız, teknik destek ve bilgi edinme konusunda size yardımcı olacaklardır. Ürünle ilgili diğer sorununuzu internet servis sağlayıcınıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş. 444 1 150 7/24 İletişim Hattı www.zyxel.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön