ZyXEL Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

Zafer Ş. |

Maalesef TTNET abonesi olmamla beraber yanında ücretsiz verilen 200 TL!Değerinde olduğu söylenen modem ikinci ayın sonunda çalışmaz oldu. Sorunun çözümü için gerek TTNET'i söyledi. TTNET kaynaklı olabileceğini söylediler.

Sorunumun çözülmediği dört günün sonunda modem kaynaklı olduğu ortaya çıktı. Firmayı aradım. Ulaşamadım. Tekrar arayacağım bakalım mağduriyetim nasıl giderilecek. Özellikle müşteri hizmetlerine ulaşmak gerçekten Çin işkencesi.

Etiketler :

Bağlantı Kuramama Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  14:07

  Değerli Müşterimiz;

  444 1 150 numaralı ZyXEL iletişim Merkezi’mizde geçici olarak yoğunluk yaşanabilmekte ve bu nedenle cevaplama hızımız düşebilmektedir. Bu dönemlerde hatta beklememeniz için alternatif iletişim kanallarımızı kullanarak sorununuzu bize kısa yoldan iletebilirsiniz. Yoğun dönemlerimizde belli bir süre sonrasında otomatik devreye giren “sesli mesaj” uygulamamızı kullanarak irtibat ve isim bilgilerini sesli mesaj kaydına bırakan müşterilerimize sırasıyla kısa sürede (maksimum 24 saat içinde) geri dönüş sağlayabilmekteyiz. Ayrıca internet bağlantısı sağlayabiliyorsanız; http://www.zyxel.com/tr/tr/support/service_overview.shtml den ulaşabileceğiniz “web- in” kısmından da taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm bu alternatif iletişim kanallarımızdan gelen talepler sistemimize ulaşmakta ve teknik destek uzmanlarımız tarafından kayıtlara kısa sürede sırasıyla geri dönüş yapılarak gereken destek verilmektedir.

  İletişim bilgilerinizi callcenter@zyxel.com.tr adresimize yaşamış olduğunuz problemle birlikte gönderebilirseniz arkadaşlarımız kısa sürede sizinle irtibata geçerek yaşamış olduğunuz konuyla ilgili yardımcı olacaklardır.

  Saygılarımızla