13 Aralık 2014

ZyXEL Müşteri Hizmetleri Telefonlarına Açmıyorlar.

Modemde problem yaşıyorum. Modeminizi getirmeden önce bizi arayın çünkü getirilen modemlerin çoğunda arıza tespit edilmiyor diyorlar. Tamam arayalım da sizi muhatap alacak çalışan bulamıyorsunuz.

Hatlarımız yoğun veya arızalı diyorlar. Bu çok komik inanması zor bir şey. Tamamen bilişimle ilgili ürünler sunan ve bu konuda üstün hizmet verdiğini söyleyen bir kurumun telefon santraline sahip çıkamaması ve bu santralini geliştirememesi açıklanabilir bir durum değil.

Bir telefon santraline sahip çıkamayıp müşterilerine çözüm sunmaktan yoksun bir kurumdan bir modem arızasına çözüm bulmasını beklemek hayalcilik mi yoksa lüks mü karar veremedim. ZyXEL. Hayal kırıklığı.

Metin 1.768 Okunma

Cevaplar

  • Metin17 Aralık 2014

    İletişim merkezine ulaşımın kısa sürede olabilmesi için gereken altyapıyı oluşturmak zyxel için zor olmasa gerek. İletişim merkezi ile irtibat kurmak zor ve uzun sürdüğü için, müşteride bir memnuniyetsizlik oluşuyor ve beklemek sabır tüketiyor. İletişim merkezinden size ulaştıklarında ise adresinizde bulunamayabiliyorsunuz. İletişim merkezine ulaşım süresi kısaldığında memnuniyet artacaktır. Diğer, çözüme yönelik tutum ve davranışlarından memnunum. Tekrar zyxel ürünü alıp almamakta tereddütlerim devam ediyor.

  • ZyXEL Temsilcisi15 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz; 444 1 150 numaralı ZyXEL iletişim Merkezi’mizde geçici olarak yoğunluk yaşanabilmekte ve bu nedenle cevaplama hızımız düşebilmektedir. Bu dönemlerde hatta beklememeniz için alternatif iletişim kanallarımızı kullanarak sorununuzu bize kısa yoldan iletebilirsiniz. Yoğun dönemlerimizde belli bir süre sonrasında otomatik devreye giren “sesli mesaj” uygulamamızı kullanarak irtibat ve isim bilgilerini sesli mesaj kaydına bırakan müşterilerimize sırasıyla kısa sürede (maksimum 24 saat içinde) geri dönüş sağlayabilmekteyiz. Ayrıca internet bağlantısı sağlayabiliyorsanız; http://www.zyxel.com/tr/tr/support/service_overview.shtml den ulaşabileceğiniz “web- in” kısmından da taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm bu alternatif iletişim kanallarımızdan gelen talepler sistemimize ulaşmakta ve teknik destek uzmanlarımız tarafından kayıtlara kısa sürede sırasıyla geri dönüş yapılarak gereken destek verilmektedir. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresimize yaşamış olduğunuz problemle birlikte gönderebilirseniz arkadaşlarımız kısa sürede sizinle irtibata geçerek yaşamış olduğunuz konuyla ilgili yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön