ZyXEL Modem Arızası Nedeniyle İnternet Bağlantısı Sağlayamıyorum.

Beşir A. |

1 ay önce almış olduğum ZyXEL markalı modem nedeni ile İnternet bağlantım sağlanamıyor. İlk önce TTNET'ten kaynaklanan bir sorun olduğu gerekçesiyle TTNET'e başvuruda bulunduk almış olduğum geri dönüş neticesinde sorunun modemden kaynaklandığı sonucuna vardık.

Bana verilen 444 1 150 numaralı ZyXEL müşteri hizmetleri bir türlü çağrılarıma yanıt vermiyor. Ödediğim para karşılığında sağlıklı bir hizmet alamadım. En kısa zaman içerisinde modem arızasının çözülmesini ve bağlantımın gerçekleştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kuramama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  10:08

  Değerli Müşterimiz;

  444 1 150 numaralı ZyXEL iletişim Merkezi’mizde geçici olarak yoğunluk yaşanabilmekte ve bu nedenle cevaplama hızımız düşebilmektedir. Bu dönemlerde hatta beklememeniz için alternatif iletişim kanallarımızı kullanarak sorununuzu bize kısa yoldan iletebilirsiniz. Yoğun dönemlerimizde belli bir süre sonrasında otomatik devreye giren “sesli mesaj” uygulamamızı kullanarak irtibat ve isim bilgilerini sesli mesaj kaydına bırakan müşterilerimize sırasıyla kısa sürede (maksimum 24 saat içinde) geri dönüş sağlayabilmekteyiz. Ayrıca internet bağlantısı sağlayabiliyorsanız; http://www.zyxel.com/tr/tr/support/service_overview.shtml den ulaşabileceğiniz “web- in” kısmından da taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm bu alternatif iletişim kanallarımızdan gelen talepler sistemimize ulaşmakta ve teknik destek uzmanlarımız tarafından kayıtlara kısa sürede sırasıyla geri dönüş yapılarak gereken destek verilmektedir.


  İletişim bilgilerinizi callcenter@zyxel.com.tr adresimize yaşamış olduğunuz problemle birlikte gönderebilirseniz arkadaşlarımız kısa sürede sizinle irtibata geçerek yaşamış olduğunuz konuyla ilgili yardımcı olacaklardır.


  Saygılarımızla

  ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş.