ZyXEL Model Kablosuz N Access Point/Router IP Adresine Bağlanmıyor.

Tuğçe K. |

Ürünü kapalı kutu alıp eve getirdim. Kullanım kılavuzunda gösterilen gerekli bağlantıları kurdum. İlk denememde web tarayıcımdan http://192.168.1.1 adresine bağlanıp gerekli ayarları yaptım. Fakat kurulum sırasında bir yeri atladığımı anlayınca ikinci kez web tarayıcımdan aynı adrese bağlanmak istedim. Ancak ikinci kez web tarayıcımdan (birçok tarayıcıda denedim, internet explorer da dahil) http://192.168.1.1 adresine hiçbir şekilde bağlanamadım. Bu sorunun sebebi nedir.

Etiketler :

Port ve Girişler Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  15:33


  Merhaba;

  Sorununuzun sebebi, ürün veya ürün dışı bir çok değişik faktör olabilir. Ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunu tam olarak tespit edilmesi için yapacağımız yönlendirmelerle, ürün üzerinde sizinle birlikte inceleme yapılması gerekmektedir. Şikayetvar.com üzerinden irtibat bilgilerinize ulaşılamamakta ve firmamız bu platform üzerinden şikayet takibi yapmamaktadır. Uygun bir zamanınızda ürünün çalıştığı ortamdan, 7 gün 24 saat hizmet veren 444 1 150 numaralı ZyXEL iletişim Hattı’na ulaşarak teknik destek uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

  Belirtilen sorunların çoğu ZyXEL İletişim Hattı’ndan verilen telefon desteğiyle çözülebilmektedir. Teknik destek uzmanlarımız tarafından yaşadığınız problemin detaylı olarak incelenmesinden sonra durumun telefonda giderilemeyeceğine karar verilmesi halinde arıza kaydınızın oluşturulup ürününüzün, teknik servisimize anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla hiçbir ücret talep edilmeden ulaştırılacaktır.


  Saygılarımızla

  ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş.
  444 1 150 7/24 İletişim Hattı
  www.zyxel.com.tr