13 Haziran 2014

ZyXEL GS-108S Switch Aldım, Cihaz Kutusunda Yazdığı Gibi Çalışmıyor.

Zyxel GS-108S Gbit switch aldım. Kutusunda ve internet sitesinde yazana göre Switch'e bağlı cihazlar arasında internete çıkışlarında erişim sürelerinde önceliklendirme yapıyormuş. Fakat öyle çalışmıyor bende çağrı merkezi ile irtibata geçtim oradan bir çok görevli ile defalarca görüştüm, her biri farklı cevap verdi en son mühendislik biriminde biri o özelliğin çalışması için cihaz üzerinden en az 1 Gbit veri geçmesi gerekiyor dedi ama cihazın Datasheet, kullanma kılavuzu veya internet süresinde böyle bir ön koşul yazmıyor.

Firma cihaz bilgilerini müşterilere eksik vererek mağdur ediyor ve bu gibi durumdan dolayı mağdur olan müşterilere yardımcı olunmuyor. Suçlu müşteriymiş gibi gösteriliyor.

Ercan 1.162 Okunma

Cevaplar

  • Ercan16 Haziran 2014

    Firma çözüme ait herhangi bir öneride bulunmadı. Cihazın normal çalıştığını belirtti, eksik bilgiler konusunda yorum yapmaktan kaçınıldı, ürünü iade etmek istedim ancak kabul edilmedi. Kısacası yardımcı olunmamak adına her türlü yolu denediler. Açıkçası böylesine çok uluslu bir ve senelerdir hizmet veren bir firmanın sorun çözmede böylesine yetersiz kalması yüz kızartıcı bir durum. Firma kendi eksikliğini telafi bile edemiyorsa ileride bu firmaya ait hiçbir ürünü tercih etmeyeceğim etrafımdaki insanlara da kesinlikle olumsuz öneride bulunacağım. ben mağdur oldum başka insanlar mağdur olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön