30 Haziran 2016

ZyXEL Aranma Vaadiyle Oyalanıyorum!

Cihazım ritüelini hiç bozmadan haziran ayında hata verir (sağ olsun bizi şimdiye kadar hiç şaşırtmadı), fakat bu yıl arıza yaşamama rağmen inatla cihazımı teknik servise yollayamıyorum. Çünkü çağrı merkezindeki arkadaşları ikna etsem de mühendislik ekibi olarak adlandırdıkları bir ekibin beni araması gerektiği cihazımın arızalı olduğuna onların onay vermesi gerektiğini söylediler ve aranacağımı vaat ettiler.

Gel zaman git zaman aranmadım tabii ben aramaya başladım. İlk olarak T**** adında 2. olarak M**** 3. olarak E**** ve 4. olarak T*** adında çalışanlarla konuştum lakin anlam veremediğim şekilde birbirinden bağımsız ve daha acısı tutarsız bilgiler verildi. 10 gündür cihazımı yollayamıyorum yetmez gibi yanlış bilgilendiriliyorum ve çağrı merkezinize ulaşmak en az 25 dk.

Damla 395 Okunma

Cevaplar

  • ZyXEL Temsilcisi03 Temmuz 2016

    Merhaba Damla Hanım, Sistemlerimizde yapmış olduğumuz inceleme sonucunda 29 Haziran 2016 19:00 da destek ekibimiz tarafından tarafınıza geri dönüş yapılmış ve görüşme sonucunda cihazınızın servise gelmesi kararlaştırılarak servis süreci ile ilgili arkadaşlarımız tarafına bilgilendirme yapmışlar. Ürününüz servisimize geldikten sonra incelemesi yapılarak tarafınıza geri gönderilecektir. Saygılarımızla ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön