25 Nisan 2014

Zurich Sigorta Poliçenin İptalini Yapmıyor

Geçen sene bilgim olmadan yapılan ve bu sene bilgim olmadan yenilenen 9644939 poliçe no'lu sigortam için hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. ING Bank Zurich Sigorta'yı aramamı söylüyor. Zurich Sigorta çağrı merkezini aradığımda da hiçbir şekilde ilgiliye ulaşamıyorum. Geçen sene yapılan sigortaya dair elimize bir poliçe bile ulaşmadı. Şimdi iptal etmek için aradığımda ne çağrı merkezinde, ne de genel müdürlükte hiç kimse yardımcı olmuyor.


Herkes bilgisiz ve çok ilgisiz. Vermediği hizmetin bedelini hesaptan gizlice tahsil ediyor. Bunu da banka hesabını kapatmaya gittiğimizde anlıyoruz. Bunun iptali ve bizden alınanı geri istiyoruz. Her yere şikayet edeceğim. Ben böyle kaba bir hizmetle karşılaşmamıştım.

Mahmut 360 Okunma

Cevaplar

  • Zurich Sigorta Temsilcisi29 Nisan 2014

    Sayın Mahmut Aşkan, Şirketimiz acentesi Ing Bankası tarafından telefon yolu ile aranarak onayınız doğrultusunda 16/04/2014-16/04/2015 vade tarihli 9644939 nolu Benim Ailem poliçesi düzenlenmiştir. Söz konusu poliçeniz tarafımızca iptal edilmiş olup ilgili iadeleriniz sistemde kayıtlı olan kartınıza sanal pos iadesi olarak tanımlanacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. ZURICH SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön