01 Temmuz
#12195873

Zurich Sigorta Kredi Kartım Kap Kaç Sigortası İptal Edemedim

ING Bank'tan çektiğim ihtiyaç kredisinden dolayı bilgim olmadığı halde senelik 1010 TL karşılığı hiçbir işe yaramayacak bir sigorta yapılmış bulunmaktayım. İptali için 2 ING Bank şubesinden dilekçe vermeme rağmen 2 aydır herhangi bir iade tarafıma yapılmamıştır.


Sigorta ise olmayan kredi kartımın kap kaç şeklinde çalınması içinmiş. Sigorta yetkilileri ile yaptığım görüşme neticesinde bu sigortanın kapsamının gerçekleşip para alma ihtimalim, başıma yılıdırım düşme ihtimalinden daha azmış.

Ömer Ömer 586 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ömer01 Temmuz

    Sayın firma yetkilisi; beni arayıp tehdit mi edeceksiniz? Yapılması gerekenşudur; İki farklı ING şubesimden verdiğim sigorta iptal dilekçemin işleme alınıp hesabımdan kesilmiş olan 1010 TL min faizi ile bana iade edilmesidir. Beyaz Masa savcılığada bu konu ile alakalı başvuru yapacağım. Hiç kimseyi gereksiz yere arayıp rahtsız etmeye hakkınız yoktur!

  • Zurich Sigorta Temsilcisi01 Temmuz

    Sayın Ömer S., Sistemde kayıtlı olan telefon numaranızdan sizi aradık ancak ulaşamadık. Talebiniz ile ilgili 0850 250 75 00 numaralı hattımızdan tarafımıza ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, ZURİCH SİGORTA A.Ş

  • Zurich Sigorta Temsilcisi01 Temmuz

    Sayın Sigortalımız, İletmiş olduğunuz talep değerlendirmeye alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, ZURICH SİGORTA A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Departmanı Web: www.zurichsigorta.com.tr Konuşa Konuşa Sigortacılık Hattımız: 0850 250 75 00

Ziyaretçi Yorumları