14 Şubat 2014 #2293910

Zurich Sigorta İkame Araç Süresini Uzatmıyor

2 hafta önce bir kaza sebebi ile arabam tamire alındı. Ertesi gün Zürich Sigorta tarafından eksperin 7 günlük belirlediği tamir süresine göre ikame araç verildi. Süre dolunca araç geri alındı, ancak servis arabayı ikinci haftada da veremeyip birkaç gün sonra vereceğini belirtmesi ve eksperinde bu durumdan haberdar olması üzerine aktif çalıştığım için sigortayı arayıp ikame araç istedim.


Mağduriyetimi belirtmeme rağmen maksimum sürenin 7 gün olduğu belirtilip talebim reddedildi. İkame araç süresinin tamir süresinden bağımsız olarak en fazla 7 günle sınırlandırılması çalışan birisi için ciddi mağduriyete yol açtığından bu konuda yardım edilmesini talep ediyorum.

Nevin 332 Okunma

Cevaplar

  • Zurich Sigorta Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sayın Nevin Yıldırım, Şikayetiniz ile ilgili bilgi almak için cep telefonunuzdan tarafınıza ulaşamamaktayız. Mail adresinize de konu hakkında bilgi gönderimi sağlanmış ancak geri dönüş alınamamıştır. Söz konusu talebinizin incelenmesi adına poliçe numaranızı,hasar dosya numaranızı ve ya T.C kimlik numaranızı paylaşmanızı rica ederiz. Teşekkürler, Saygılarımızla ZURİCH SİGORTA A.Ş

  • Nevin17 Şubat 2014

    zürich sigorta çözüm üretmediği için bu sayfaya yazdım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön