22 Şubat 2013

Zurich Sigorta Check-Up Hizmetini Yerine Getiremedi!

Zurich sigortadan 62**56 nolu poliçe ile özel sağlık sigortası yaptırdım. 1 yıl boyunca ödemelerimi aksatmadan ödedim. Poliçe kapsamında check up hizmeti için Gebze Merkez hastanesinden 18.01.2013 tarihinde randevu aldım. Randevuya gittiğimde benimle ilgilenmediler. Normal hasta gibi sırada beklettiler.


Bu durumu Zurich sigortanın çağrı merkezine bildirmeme rağmen ilgilenmediler ve dikkate almadılar. Poliçe satarken yok ambulans hizmetimiz var yok 24 saat doktor hizmeti veriyoruz yok Check up hizmetimiz var deyip poliçe satıp sonrasında ne yazık ki en basit bir check up hizmetini bile yerine getiremiyorlar. Bundan sonra Zurich sigortadan hizmet almayı ne de tavsiye etmeyi düşünmüyorum.

Ali 210 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Mart 2013

    bu şikayet sitesini okuyan herkese bir mağdur olarak zürih sigortanın hiçbir sağlık poliçelerine kanmamasını tavsiye ederim çünkü bana söylenen şeylerle hastanede karşılaştığım manzara çok farklıydı ben ssk lı olarak daha çok hizmetten faydalanıyordum çekap dedikleri şey tamamen bir düzmece .

  • Ali06 Mart 2013

    çok teşekkür ediyorum sadece kendi çıkarlarınızı düşünerek arıştırma yapmışsınız ama eksik araştırmışsınız ben ve eşim için çekap anlaşması yapmıştım sadece ben faydalandım ve telefon kayıtlarınızda eksik bilgilendirme var hakkımı mahkemede arayacağım bilgilerinize

  • Zurich Sigorta Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın Ali Oktay , Şirketimiz nezdinde 20/02/2012 tarihinde telefon yolu ile poliçe teminatları ve check up kapsamı ile ilgili bilgi verilmek suretiyle ve onayınız doğrultusunda 20/02/2012-20/02/2013 vade tarihli ve 6335999 nolu Acil Sağlık Sigorta poliçesi düzenlenmiştir. Şirketimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda, 26.12.2012 tarihinde Adana Metro Hastanesi’nden check-up hizmeti almış olduğunuz tespit edilmiş ve konu ile ilgili kurum (ADANA METRO HASTANESİ) yetkilisi ile görüşülmüştür. Kurum yetkilisi hastanedeki check - up hizmeti ile ilgili kaydın saat 09:06 da açıldığını ardından hemen Ekg’nin çekildiğini, saat 09.26 ‘da laboratuvar işlemlerinin yapıldığını, saat 09.29’da akciğer grafisinin çekildiğini, saat 09.56 da tetkik sonuçlarının çıktığını ve doktor tarafından muayene olduğunuzu, tüm check up işlemlerinizin yaklaşık 1 saat 10 dakika sürdüğünü bildirilmiştir. Sonuç olarak check - up hizmetinin verilmesinde herhangi bir sıkıntı yaşanmadığı tespit edilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. ZURICH SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön