Zurich Sigorta Teb Sigorta Iptali Bilgi Şikayetleri

(7 şikayet)

Sekip'in Teşekkür Mesajı

Yıllardır süre gelen sorunumu bu platform sayesinde tanımış olduğum Zurich Sigorta müşteri temsilcileri ve özellikle bu süreçte sürekli ilgisini eksik etmeyen Seray Hanım sayesinde çözmüş bulunmaktayım. Tek şikayetime günlerdir çözüm ortağı olmaya çalışıp sonuca ulaştırdığınız için tüm ekibinize çok teşekkür ederim.
29 Ocak
Murat Teşekkür Mesajı 24 saat gibi kısa surede benim sıkayetımı hallettıklerı için emegı gecenlere çok Teşekkür ediyorum.

Yasin'in Teşekkür Mesajı

Biraz zorlu bir süreç yaşadık ama seray hanımın ilgisi bizi tekrar nihayi sonuca ulaştırdı. Teşekkürler seray hanım teşekkürler. Sikayetvar.com.
23 Ekim 2017

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Gösterdikleri ilgi, alaka ve sorun çözmedeki hızları için teşekkür ederim. Sorunum halloldu ve sigorta iptali gerçekleşti.
18 Eylül 2017

Ahmet'in Teşekkür Mesajı

Şikayetimle alakalı aynı gün dönüş yapıldı. Yanlışlık olduğu belirtildi ve duzeltildi. Kesilen ücret iade edilecek diye bilgi verildi. Konuyla ilgilenen ve sürecin bütün aşamalarında bizzat arayıp yardımcı olan Zurich Sigorta müşteri memnuniyeti birim personellerinden seray hanıma çok teşekkürler ediyorum.
09 Haziran 2017

Cumali'nin Teşekkür Mesajı

Zurih sigorta nın yaptığım şikayeti dikkate alıp bana yardımcı oldukları için çok teşekkürler ederim.
06 Nisan 2017

Gamze'nin Teşekkür Mesajı

Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunuz ve ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum. İşlemimin bu kadar çabuk olacağını ummuyordum. Bundan sonra sizi seçeceğimden emin olabilirsiniz her şey için teşekkür ederim tekrar
27 Şubat 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön