Zurich Sigorta Teb Sigorta Iptali Bilgi Şikayetleri

(6 şikayet)
Zurich Sigorta

Yaklaşık 10 yıl önce TEB yani eski adıyla Fortis Bank üzerinden aldığımız ev ipotekli krediyi 7 yıl önce kapadık. 3 yıllık süreçte bankanın talebi doğrultusunda Zurich Sigorta tarafından ev sigortalandı. Krediy…

14 Nisan

Sekip'in Teşekkür Mesajı

Yıllardır süre gelen sorunumu bu platform sayesinde tanımış olduğum Zurich Sigorta müşteri temsilcileri ve özellikle bu süreçte sürekli ilgisini eksik etmeyen Seray Hanım sayesinde çözmüş bulunmaktayım. Tek şikayetime günlerdir çözüm ortağı olmaya çalışıp sonuca ulaştırdığınız için tüm ekibinize çok teşekkür ederim.
29 Ocak

Murat'ın Teşekkür Mesajı

24 saat gibi kısa surede benim sıkayetımı hallettıklerı için emegı gecenlere çok Teşekkür ediyorum.
21 Ocak

Yasin'in Teşekkür Mesajı

Biraz zorlu bir süreç yaşadık ama seray hanımın ilgisi bizi tekrar nihayi sonuca ulaştırdı. Teşekkürler seray hanım teşekkürler. Sikayetvar.com.
23 Ekim 2017

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Gösterdikleri ilgi, alaka ve sorun çözmedeki hızları için teşekkür ederim. Sorunum halloldu ve sigorta iptali gerçekleşti.
18 Eylül 2017

Ahmet'in Teşekkür Mesajı

Şikayetimle alakalı aynı gün dönüş yapıldı. Yanlışlık olduğu belirtildi ve duzeltildi. Kesilen ücret iade edilecek diye bilgi verildi. Konuyla ilgilenen ve sürecin bütün aşamalarında bizzat arayıp yardımcı olan Zurich Sigorta müşteri memnuniyeti birim personellerinden seray hanıma çok teşekkürler ediyorum.
09 Haziran 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön