Zurich Sigorta Tarafından Yanıltıldım.

Oğuzhan A. |

Zurich Sigorta tarafından aranarak herhangi bir sigortam olup olmadığı soruldu, bende olmadığını söylemiştim . Müşteri temsilcisi kulağa hoş gelen sigorta seçeneklerini sunmaya başladı. Fakat ben açıkçası pek güvenemedim. Bana evrak göndereceklerini sağlık haklarından yararlanacağımı, herhangi bir iş kazası meydana geldiğinde yararlanacağım söylendi.

1 yıllık sigortam yeni bitti ve bana sigortalı olduğuma dair bir evrak gelmedi. Hiç bir hastane masrafım ödenmedi, sağlık hizmetlerinden yararlanamadım. 8481519 no'lu sigorta poliçe numarasıyla Zurich sigorta müşteri temsilcileri tarafından kandırıldım ve sigorta süremde bitti. Şimdi tüketici haklarına başvuracağım gelişmeleri haberdar edeceğim.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Tedavi Kapsamı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  10:38

  Sayın Yetkili,

  Gerçekleşen hasarınızın tarafımıza bildirimi yapılmadığından hasarınızın değerlendirimi yapılamamıştır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  ZURİCH SİGORTA A.Ş

 • Oğuzhan A.
  18 Temmuz
  16:01

  Zeytin yağı gibi su üstüne çıkmaya çalıştılar fakat başaramadılar,tükürdüklerini de yalamak istemeyen bir A.Ş. var karşımda. Herhangi bir çözüm üretmediler malesef pazartasiye kadar tarafıma dönülmez ise adli süreç başlatıp sizleri bilgilendireceğim

 • 17 Temmuz
  09:31

  Sayın Yetkili,
  Talebiniz kayıt altına alınmış olup,gerekli kontroller yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.zurichsigorta.com.tr internet sitemize, info@zurichsigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 0 665 no’lu telefondan Konuşa Konuşa Merkezi’mize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ZURİCH SİGORTA A.Ş