14 Kasım 2014

Zurich Sigorta Onayım Olmadan Sigorta Yapılıyor.

Sigortam bugün itibariyle son buldu. Hem mail adresime hem cep telefonuma mesaj geldi, sigorta poliçeyi otomatik olarak yenilemek istiyorum. Açtırdığım hasar dosyasını yarım yamalak bırakıp, poliçe şartlarına uymayan bir sigorta ile elbette çalışmayacağım. Sigortanın 1 yıllık fiyatı da 320 TL.

Geçen sene 164 TL idi. %100 zam. Müşteriye ne gözle bakıyorlar siz karar verin. Ben de gittim kaliteli bir sigorta firmasına ve her şey dahil 180 TL'ye Konut Sigortamı yenilettim.
Artık seninle çalışmayacağız Zurich Sigorta. Önce müşterinin sorunlarını çözmedeki hassasiyetinizi ve hizmet kalitenizi artırın.

Fatih 1.236 Okunma

Cevaplar

  • Zurich Sigorta Temsilcisi17 Kasım 2014

    Sayın Yetkili, 17.11.2014 tarihindeki görüşmemize istinaden gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, ZURİCH SİGORTA A.Ş

  • Zurich Sigorta Temsilcisi14 Kasım 2014

    Sayın Yetkili, Talebiniz kayıt altına alınmış olup,gerekli kontroller yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.zurichsigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 0 665 no’lu telefondan Konuşa Konuşa Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ZURİCH SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön