19 Mart 2014

Zurich Sigorta Ödeme Yapmamakta Israrcı.

Zurich Sigorta'dan dün akşam geri dönüş yaptılar. Sigorta poliçemi iptal ettirdiğim için ödemeyi yapmayacaklarını söylüyorlar , fakat bunun öncesinde hastaneye ödeme yapıldığını ve hiç bir şekilde hastaneye ödeme yapmamam gerektiğini söylediler . Ben hastaneye ödeme yapıldığını düşünürken hastane ödeme yapılmadı sizden alacağız hastane ücretini dedi.

Kurum tarafından devam eden poliçem var. 3 tane sigortadan 2'sini iptal ettirdim, bir tanesini hastaneye ödeme yapılacak diye iptal ettirmedim. Kurum haklı olduğunu iddia ediyor, neye mal olursa olsun hakkımı yasal yollarla arayacağım.

Alper K. 237 Okunma

Cevaplar

  • Zurich Sigorta Müşteri Temsilcisi19 Mart 2014

    Sayın Alper Kayaoğlu, Poliçe No : 9320860 Talebiniz kayıt altına alınmış olup,gerekli kontroller yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.zurichsigorta.com.tr internet sitemize, info@zurichsigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 0 665 no’lu telefondan Konuşa Konuşa Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ZURİCH SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön